Tatuaż na męskim ramieniu: kolorowy motyw… puszki

Cóż, nawet jeden z najbardziej znanych twórców malował puszki i dobrze mu za to płacili, więc dlaczego by nie wytatuować sobie puszki? Podrzucamy ten wzorek aby pokazać Wam, że niezależnie od tego, co mamy wytatuowane, jak dokładnie skomponowany jest nasz wzorek – jeśli jest to profesjonalna robota profesjonalnego tatuażysty – kompozycja może prezentować się świetnie. Poza tym, dzielimy się tym tatuażem, bo to tatuaż wyjątkowy, oryginalny. W końcu nie często spotykamy w tatuażach motyw aluminiowych puszek… :- )

Mega zabawny, męski tatuaż

Cóż, nawet jeśli macie wśród swoich znajomych ludzi o wybitnym poczuciu humoru, to na pewno niewielu z nich – o ile nie żaden – podjęłoby decyzję o wytatuowaniu sobie czegoś takiego. Dla słabo zorientowanych w bajkach animowanych, podpowiadamy: zza spodni tego mężczyzny, wystaje wytatuowana na kolorowo buzia Pinokia. Co w tym tatuażu robi za wydłużający się (i pogrubiający w tym przypadku:- ) nos, nie musimy chyba nikomu tłumaczyć. Zabawny wzór tatuażu – tylko dla odważnych!

Tatuaż na męskiej piszczeli – biomechanika

 

 

Tatuaże, które określamy mianem biomechaniki, to takie, które wyglądają, jakby nasza skóra była rozdarta – a pod spodem wystają nie tylko ludzkie kości i mięśnie, ale i coś w rodzaju… wnętrza robota. Tutaj mamy tatuaż, który wygląda tak, jakby spod skóry na nodze wystawał korpus maszyny, tylko i wyłącznie. Nie jest to tatuaż najwyższych lotów, ponieważ można spotkać się ze znacznie bardziej realistycznymi formami biomechaniki – jednak prezentuje się całkiem nieźle i wart jest przedstawienia, wart jest uwagi.

 

 

 

Tatuaż z motywem słonia – koronkowy wzorek

 

 

Niektóre koronkowe wzorki, o czym wspominaliśmy już w innych postach, prezentują się tak, że z daleka trudno jest w zasadzie odczytać, co przedstawiają. Są tak drobne, że widać jedynie z bliska, co pokazują. W przypadku tego tatuażu ze zdjęcia, zarówno kiedy przyglądamy się z bliska – jak i kiedy spoglądamy z daleka – widzimy doskonale, jaki motyw zaprezentowany został w tatuażu. Słoń został wytatuowany z drobnych wzorków, koronkowych wzorków – jednak w taki sposób, że prezentuje się świetnie z każdej odległości i każdej perspektywy.

 

 

 

Tatuaż na męskim boku – motyw żaglowca

 

 

Marynarze. Jeden z najseksowniejszych zawodów świata – facet, który spędza swoje życie na morzu. Motywy kojarzące nam się z morzem, z żaglami, z kotwicami, falami, wiatrem, busolą, motywy które określamy jako marynistyczne – albo z angielskiego: nautical – rzadko wybierane są tak dosłownie. Rzadko widujemy tatuaże z żaglowcami pod pełnymi żaglami – a szkoda, bo jak widać na zdjęciu – prezentują się doskonale. I to nie tylko na męskim ciele, bo motywy marynistyczne to definitywnie motywy unisex!

 

 

 

Tatuaż na męskiej klatce piersiowej – koronkowy wzorek

 

 

Mężczyźni nie często decydują się na tatuaże, które przypominają koronkowe wzorki – a jednak. Jak widać na fotce dołączonej do tego posta, są i tacy, którzy sięgają po tatuaże, które wyglądają jak cień odbijającej się na ciele… firanki. Czy to dobry pomysł na tatuaż? Każdy pomysł jest dobry, o ile nam samym się podoba. Śmiało można powiedzieć, że to wzór wymagający wiele cierpliwości i precyzji, by wykonany został dobrze.

 

 

 

Wąsaty pan z tatuażem na korpusie – napisy

 

 

Mało której z pań, które spoglądają na to zdjęcie, spodoba się wąsaty pan. Nie sam pan – a jego wąsy, które jak można przypuszczać, często moczą się na przykład w zupie. Czy piwie. Czy innych płynnych substancjach:- ) Ale tatuaż, który pan ma na boku swojego korpusu – wygląda całkiem całkiem, prawda? Choć to tylko napisy, bohomazy jakby ktoś mógł powiedzieć, tatuaż wygląda oryginalnie ze względu na swoje czcionki.

 

 

 

Tatuaż na przedramieniu – geometryczny motyw ptaka

 

 

To nie przypadek, że w tatuażach jakie wrzucamy Wam tutaj, aby się nimi podzielić, często pojawia się motyw ptaków. Nie dlatego, że to nasz ulubiony motyw – a dlatego, że po prostu wiele osób lubi takie właśnie tatuaże. Ptaki po pierwsze kojarzą nam się z wolnością i przestrzenią, a po drugie – ładnie wyglądają. Są urocze. Lubimy na nie patrzeć, więc i w tatuażu chętnie po nie sięgamy. Nawet jeśli są w prostej geometrycznej formie – takie tatuaże nigdy nam się nie nudzą. I rzadko żałujemy, że je właśnie wybraliśmy.

 

 

 

Tatuaż z dużym piórem na męskim przedramieniu

 

 

Tatuaże z ptasimi piórkami kojarzą nam się głównie z kobietami. Motyw piórek pojawia się nie tylko w tatuażach: mamy ozdoby do włosów z kolorowymi syntetycznymi piórkami, naszyjniki i kolczyki z piórkami, motywy piór w naszywkach i nadrukach odzieżowych. Tymczasem również mężczyźni sięgają czasami po motyw piór – na przykład w tatuażu. Tu piórko na męskim przedramieniu wygląda na bardziej toporne niż piórka w kobiecych tatuażach – i słusznie. Facet powinien wybierać męski tatuaż, nie babski.

 

 

 

Tatuaż na męskiej klatce piersiowej – kiedy wygląda sexy?

 

 

Jeden z ostatnich wpisów na naszym blogu był na temat tego, kiedy tatuaże wyglądają sexy. Choć nie lubimy się powtarzać to tym razem powtórzymy: tatuaż na naszym ciele wygląda dobrze, kiedy nasze ciało wygląda dobrze. Im atrakcyjniej zbudowana męska klatka piersiowa, tym też atrakcyjniej będą wyglądały tatuaże, bo będą stanowiły ozdobę, a nie przykrywkę męskiego ciała. Tatuaże na klatce piersiowej u faceta są sexy, kiedy sam facet taki właśnie jest!