Tatuaż na kobiecym dekolcie – delikatny napis

Jak już kiedyś wspominaliśmy, tatuaże na kobiecym dekolcie są raczej unikane, ponieważ obawiamy się, że będziemy musiały przysłaniać wzorek na przykład w pracy, jeśli naszemu szefowi nie spodoba się to, że „świecimy” tatuażem. Jednak tak delikatny wzorek, jeszcze do tego w formie estetycznego napisu, jak tatuaż ze zdjęcia – chyba nikomu w niczym nie będzie przeszkadzał. Co więcej, jako dodatkowy plus stawiamy fakt, że nawet z wiekiem, kiedy nasza delikatna kobieca skóra zacznie się marszczyć – tak delikatny tatuaż z napisem nie straci swojego uroku.

Kolorowy tatuaż na boku – ukwiecona gałąź

Facet raczej nie zafundowałby sobie takiego wzorku – no chyba że bez koloru, w postaci czarnego tatuażu. To motyw, który chętniej wybiorą kobiety, ze względu na delikatny charakter. Co prawda sama gałąź, która wygląda nieco topornie, dodaje tatuażowi bardziej… surowego wyglądu, jednak kwiaty przełamują tę „surowiznę” i nadają tatuażowi delikatnego wyglądu. Kobiecego wyglądu. Tak więc zakładamy, że to fajny, kolorowy motyw na tatuaż dla kobiety – do zrobienia w różnych miejscach ciała.

Tatuaż na kobiecej łopatce – niewielki motyw pawia

Tatuaże z ptakami pojawiają się całkiem często. Głównie są to motywy przedstawiające w tatuażu orła – albo pawia właśnie. Ten drugi, to jeden z ulubionych zwierzęcych motywów dla kobiet, ze względu na elegancję tych ptaków. Pawie można przedstawiać – nie tylko w tatuażu – w różnych wersjach, z mniej lub bardziej rozpostartym ogonem, mniej lub bardziej kolorowym. Ale zawsze efekt jest jeden (o ile tatuaż jest wykonany profesjonalnie) – całość prezentuje się świetnie.

Oryginalny tatuaż na plecach – chyba tylko dla artystki

Nie wiem jak Wam, ale nam ten wzór tatuażu, który co nieco przypomina ściekającą po kartce plamę farby, co nie co namalowany surrealistycznie motyw kwiatu, który również się rozpływa i ścieka – nam to kojarzy się ze studentką architektury. Serio, gdybyście przeszli się po wydziale architektury na wybranej politechnice, zobaczylibyście, że takie tatuaże pasowałyby właśnie do 80% laseczek, które włóczą się po tamtejszych korytarzach. Lubią imponować – nie zawsze trafionymi – oryginalnymi stylizacjami. Takim tatuażem też chętnie by zaszpanowały.

Kolorowy kwiecisty tatuaż na kobiecych plecach

Kwiatowe motywy, rzecz jasna, pojawiają się częściej w tatuażach kobiecych – niż tatuażach męskich. To oczywiste – kobiety są znacznie większymi fankami kwiatów niż faceci. Kwiaty mogą w tatuażu pojawiać się w przeróżnych miejscach i formach, w kolorze i w czarnej wersji. Tak czy inaczej, dobrze wykonane wzory – zazwyczaj prezentują się ciekawie, nawet jeśli sama kompozycja czegoś w rodzaju bukietu, nie jest niczym wyjątkowym. Kolorowe kwiatowe tatuaże, to fajna ozdoba dla kobiecej skóry.

Kolorowy tatuaż na kobiecych plecach – duży motyw wróżki

Wróżka, kobieta elfa, czy może czarodziejka z jakiejś bajkowej krainy – trudno zdefiniować jednoznacznie. Nam ten motyw skojarzył się z wróżką, stąd taki a nie inny tytuł, temat tego wpisu. Z tak ogromnymi tatuażami w kolorze spotykamy się stosunkowo rzadko – zwłaszcza jeśli jeden duży wzór tatuażu zajmuje tak sporą powierzchnię. Częściej widujemy raczej kombinacje drobnych kolorowych tatuaży. Głównie jest to związane z kosztami: tak duży kolorowy tatuaż to jednak naprawdę spory wydatek, poza tym sporo czasu do spędzenia w studio tatuażu.

Tatuaż na plecach: kobieca wersja Hamleta

Może fani twórczości Szekspira powiedzą, że pisanie o tym tatuażu jak w temacie wpisu to coś w rodzaju profanacji – jednak ryzykujemy. Na zdjęciu dołączonym do posta, widzicie tatuaż przedstawiający portret kobiety, która trzyma na ręku ludzką czaszkę. Wydaje się, jakby chciała ją pocałować – niekoniecznie jakby wypowiadała słowa „Być albo nie być” – a jednak ten tatuaż kojarzy nam się z Hamletem. Zawsze to jakiś ciekawy pomysł na tatuaż inny niż typowe wzory z katalogów w studio.

Tatuaż na kobiecym ramieniu – ukwiecone gałęzie

Kobiece tatuaże z kwiatami pojawiają się stosunkowo często – i nic w tym dziwnego. Motywy kwiatów prezentują się w tatuażu niezwykle dobrze. Jednak zazwyczaj wybieramy konkretne motywy kwiatów: najchętniej róże. Rzadko zdarzają się motywy takie jak ten ze zdjęcia, gdzie zaprezentowaną mamy gałąź drzewa, a na niej rozsiane chaotycznie co nieco kwiaty. A szkoda, bo to całkiem przyjemny i uniwersalny motyw na tatuaż, nie tylko na ramię.

Tatuaż na łydce: kolorowy, zabawny kotek

 

 

Podobnie jak w przypadku innych tatuaży, jakie już wrzucaliśmy na tę stronę – mamy tu do czynienia z zabawnym motywem, który zdradza poczucie humoru posiadaczki tatuażu. Nie wszystkie tatuaże muszą być „serio”, mówić coś o naszych poglądach i o naszym spojrzeniu na życie. Kolorowe tatuaże zawsze wyglądają uroczo – o ile są dobrze wykonane. Nawet proste wzory tatuażu, jak kocur ze zdjęcia, mogą wyglądać fajnie, przyciągać wzrok i podobać się innym.

 

 

 

Seksowny tatuaż na kobiecym udzie

 

 

Nie na każdym kobiecym udzie taki tatuaż będzie prezentował się tak atrakcyjnie jak u kobiety ze zdjęcia. Musimy zdawać sobie sprawę, że sam wzór tatuażu to nie wszystko: bo liczy się także (a może przede wszystkim?) sam wygląd naszego ciała. Z tatuażem jest podobnie jak z makijażem: jak bardzo by nie był precyzyjny, profesjonalny i idealny, będzie prezentował się doskonale tylko na równie doskonałym ciele. Tak czy inaczej – temu tatuażowi z napisami w ozdobnej formie, nie można odmówić seksapilu!