Mega zabawny, męski tatuaż

Cóż, nawet jeśli macie wśród swoich znajomych ludzi o wybitnym poczuciu humoru, to na pewno niewielu z nich – o ile nie żaden – podjęłoby decyzję o wytatuowaniu sobie czegoś takiego. Dla słabo zorientowanych w bajkach animowanych, podpowiadamy: zza spodni tego mężczyzny, wystaje wytatuowana na kolorowo buzia Pinokia. Co w tym tatuażu robi za wydłużający się (i pogrubiający w tym przypadku:- ) nos, nie musimy chyba nikomu tłumaczyć. Zabawny wzór tatuażu – tylko dla odważnych!

Zabawny tatuaż – tatuaż jak rysunek

 

 

Pokazywaliśmy już nie jeden tatuaż, który wyglądał jak szkic czy wykonany cienkopisem rysunek. Zazwyczaj jednak – niezależnie od formy – tatuaże są poważne i przedstawiają bardzo poważne motywy. Tutaj widzimy tańczącą parę, która ma twarze przypominające gołe czaszki. Pozycja dwóch osób w tatuażu również nie wygląda jak scena z teatru czy operetki – a mimo wszystko, tatuaż prezentuje się naprawdę ciekawie.

 

Zabawny tatuaż na zakrycie czegoś, czego się wstydzimy

 

 

Na pewno niewiele osób, które oglądają tą stronę – bo i przecież niewiele osób generalnie – boryka się z takim problemem: zrośniętych palców. Dlatego nie traktujcie tego jako „pomysł na konkretną dolegliwość”. Po prostu chcemy pokazać Wam, że tatuaż także może być sposobem na ukrycie pewnych wstydliwych rzeczy – albo na zaakcentowanie ich tak, by wszystko wyglądało zabawnie. Podobnie niektórzy robią sobie tatuaże przy bliznach, na przykład tatuaż który wygląda jak suwak wokół oparzenia.

 

 

 

Tatuaż na łydce: kolorowy, zabawny kotek

 

 

Podobnie jak w przypadku innych tatuaży, jakie już wrzucaliśmy na tę stronę – mamy tu do czynienia z zabawnym motywem, który zdradza poczucie humoru posiadaczki tatuażu. Nie wszystkie tatuaże muszą być „serio”, mówić coś o naszych poglądach i o naszym spojrzeniu na życie. Kolorowe tatuaże zawsze wyglądają uroczo – o ile są dobrze wykonane. Nawet proste wzory tatuażu, jak kocur ze zdjęcia, mogą wyglądać fajnie, przyciągać wzrok i podobać się innym.

 

 

 

Zabawny tatuaż na nadgarstku: szkic zwierzątka

 

 

Co to za zwierzątko, można by się kłócić. Dla nas to króliczek, bo na zająca ma zdecydowanie zbyt krótkie uszy:- ) Wrzucamy go na naszą stronę, by pokazać Wam, że nie wszyscy podchodzą do tatuażu całkiem serio, całkiem na poważnie. Są ludzie, którzy tatuaż także traktują jako formę zabawy. Formę zabawy ze swoim ciałem. Kiedy widzimy u kogoś taki zabawny tatuaż, nawet w formie prostego szkicu – możemy śmiało „podejrzewać go” o poczucie humoru:- )

 

 

 

Tatuaż z zabawnym, kolorowym ptaszkiem siedzącym na kluczu

 

 

Niektórzy z nas do tatuażu podchodzą tak poważnie, że każdy ewentualny wzorek, jaki miałby pojawić się na ciele – musi być sensowny i musi reprezentować sobą nasze poglądy na świat i rzeczywistość. Dla niektórych z nas z kolei, tatuaż to tylko ozdoba naszego ciała. Pozwalamy sobie na wzory znacznie bardziej szalone, czasem zabawne, może nieco infantylne. Przykładem zabawnego, ale uroczego tatuażu, jest tatuaż z fotki – kolorowy, zabawny ptaszek na kluczu jak ze starej kasetki czy skrzyni na skarby.

 

 

 

Tatuaż na udzie: seksowna pokojówka

 

 

Tatuujemy sobie tak przeróżne i często przedziwne rzeczy, że nikogo na pewno nie zdziwi i ten tatuaż, który przedstawia motyw pochylonej w kusej spódniczce pokojówki. Co zainspirowało kogoś do umieszczenia sobie na ciele takiego tatuażu – trzeba byłoby zapytać jego samego, bo nam trudno zgadnąć. Jednak pokazujemy ten tatuaż ze względu na wykonanie, które wydaje nam się naprawdę świetne.

 

 

 

Oryginalny tatuaż na ramieniu – kolorowy portret pana z wąsami

 

 

Tatuaże traktujemy zazwyczaj bardzo poważnie. Oczywiście zdarzają się ludzie, którzy robią sobie tatuaże bez przemyślenia tego, nie u profesjonalnego tatuażysty, albo tatuują sobie „byle co”, byle by mieć tatuaż. Poza tym – tatuaże zazwyczaj wyrażają jakieś nasze myśli, przekonania, czy chociażby gusta. Co prezentuje ten tatuaż – wie chyba tylko jego posiadacz. Jednak z pewnością o tym tatuażu można powiedzieć, że to tatuaż nieco zabawny. Oryginalny, bo rzadko takie się spotyka.

 

 

 

Tatuaż z kolorowym stworem – zabawny obrazek

 

 

Tatuaże zazwyczaj traktujemy bardzo poważnie. Kiedy decydujemy się na jakiś wzór, to zazwyczaj za pomocą tatuażu chcemy coś na temat siebie powiedzieć światu – albo przynajmniej dla siebie zawrzeć w tatuażu coś dla nas istotnego. Zdarza się jednak, że do tatuażu podchodzimy z prawdziwym dystansem. Na zdjęciu dołączonym do tego posta, wrzucamy tatuaż który naprawdę mówi o prawdziwym dystansie właściciela do swojego ciała!

 

 

 

Kolorowy zabawny tatuaż – jak kadr z kreskówki

 

 

Nie często decydujemy się na „niepoważne” tatuaże. Takie, które mówią o nas że mamy dystans do siebie i całego świata. Wolimy raczej takie motywy, które prezentują nasze poglądy czy przekonania, nasze zainteresowania i pasje. Jednak taki tatuaż, który wygląda jak kolorowy kadr z kreskówki – wygląda przesympatycznie i przyjemnie się na niego patrzy. Fajnie, że są ludzie, którzy nie traktują tatuażu jako poważnego przedsięwzięcia dla poważnych ludzi, tylko i wyłącznie.