Seksowny tatuaż na kobiecym udzie

 

 

Nie na każdym kobiecym udzie taki tatuaż będzie prezentował się tak atrakcyjnie jak u kobiety ze zdjęcia. Musimy zdawać sobie sprawę, że sam wzór tatuażu to nie wszystko: bo liczy się także (a może przede wszystkim?) sam wygląd naszego ciała. Z tatuażem jest podobnie jak z makijażem: jak bardzo by nie był precyzyjny, profesjonalny i idealny, będzie prezentował się doskonale tylko na równie doskonałym ciele. Tak czy inaczej – temu tatuażowi z napisami w ozdobnej formie, nie można odmówić seksapilu!

 

 

 

Miłosny tatuaż – napis „love” układający się w serce

 

 

Miłosne tatuaże pojawiają się najczęściej na kobiecych ciałach. Coraz rzadziej decydujemy się na wyznawanie miłości ukochanemu, tatuując sobie jego imię – ale wciąż lubimy motywy tatuażu z serduszkami, czy napisami „love”. Słowo „miłość” brzmi znacznie ładniej, ale i tak wolimy angielski odpowiednik:- ) Na fotce, którą dołączamy do tego posta, podsuwamy pomysł na połączenie napisu z motywem serca – to napis tworzy serduszko.

 

 

 

Tatuaż na kobiecej łydce: napisy

 

 

Napisy w tatuażach kobiecych pojawiają się ostatnio bardzo często – i ich lokalizacja jest zazwyczaj ta sama: boczna część dłoni, nadgarstek albo część ramienia wzdłuż obojczyka. Na zdjęciu dołączonym do tego posta, możesz zobaczyć nieco inny tatuaż – nie tylko inny ze względu na lokalizację (stosunkowo rzadko spotykamy tatuaże z napisami na łydkach) ale i ze względu na treść, której jest relatywnie sporo w porównaniu z innymi napisowymi tatuażami.

 

 

 

Tatuaże z napisami w oryginalnej wersji

 

 

Prezentowaliśmy Wam już naprawdę bardzo wiele tatuaży z napisami. Nie dlatego, że szczególnie wpadają nam w oko – ale dlatego, że są bardzo popularne i naprawdę nie trudno natknąć się na nie na każdym kroku. To zazwyczaj tatuaże bardzo drobne, delikatne – często zawierające jedno wytatuowane słowo. Na zdjęciu podrzucamy Wam pomysł na inny tatuaż z napisem – tu ozdabiający wewnętrzną część ramion posiadaczki tych tatuaży. Wzór jest spory, napis jest duży i wyraźny – oryginalny w porównaniu z drobnymi tatuażami na przykład na nadgarstkach.

 

 

 

Tatuaż łączący napis i motyw piórka

 

 

Pióra i napisy – to chyba najczęściej możemy zaobserwować w tatuażach, śledząc co tatuują sobie najchętniej kobiety dzisiaj. Na zdjęciu widzimy tatuaż, w którym te dwa motywy scalają się w jedność. Prosty tatuaż bez zbędnych dodatków, który dobrze wyglądałby zarówno w dużej, jak i małej wersji. Nadaje się – ze względu na swoją prostotę – do wytatuowania w zasadzie na każdej części ciała.

 

 

 

Tatuaż na przedramieniu: napis układający się w serce

 

 

Napisy w tatuażu pokazujemy Wam tu przeróżne – i nie koncentrujemy się raczej na treści, a na formie. Treści w tatuażach z napisami często się powtarzają i nie jest to specjalnie sympatyczne zjawisko. Kopiowanie cudzego tatuażu z napisem tylko dlatego, że ładnie wygląda, bez przemyślenia jego sensu… trochę mija się z celem. Na zdjęciu pokazujemy napis na przedramieniu, który układa się w serduszko. Fajny pomysł na tatuaż z napisem.

 

 

 

Tatuaż z napisem na nadgarstku

 

 

Tak jak wspominaliśmy przy poprzednim zdjęciu, przy jego opisie, tatuaże na nadgarstkach są ostatnio bardzo popularne – a wśród nich najbardziej popularne są tatuaże z napisami. To szybki i prosty sposób na zaprezentowanie całemu światu i utrwalenie dla samych siebie – ważnych w naszym życiu słów, zdań. Nie warto w tatuażu powielać oklepanych fraz tylko dlatego, że gdzieś je wypatrzyliśmy i ładnie się prezentują. Lepiej poszukać głęboko w swoich myślach czegoś, co naprawdę jest dla nas ważne na tyle, że chcemy umieścić to w tatuażu na całe życie.

 

 

 

Tatuaże z napisami – oklepane frazy

 

 

Z jednej strony, kiedy opowiadamy Wam o tatuażach z napisami, wskazujemy na to, że wybieramy do nich nasze ulubione cytaty, bliskie naszemu sercu frazy, słowa które od zawsze kojarzyły nam się pozytywnie. Z drugiej strony, warto nadmienić, że nie każdy decydując się na tatuaż z napisem dokładnie zastanawia się nad jego treścią… czasem po prostu kopiujemy słowa czy zdania, które zauważyliśmy, wypatrzyliśmy w tatuażach na zdjęciach.

 

 

 

Tatuaż z napisem na ramieniu

 

 

Tatuaże z napisami to jedne z tych, które wrzucamy Wam tu najczęściej. Dlaczego? A no dlatego, że to tatuaże które ostatnio najczęściej pojawiają się na kobiecych ciałach. To tatuaże niezwykle „bezpieczne”, bo przecież taki mały napis zawsze można zakryć innym tatuażem, jeśli na przykład słowa, które sobie wydziabaliśmy, przestaną być dla nas ważne, istotne, stracą swoje znaczenie.

 

 

 

Tatuaż z imieniem – czyje imiona sobie tatuujemy?

 

 

Odpowiedź wydawałaby się oczywista: swoje! A tymczasem najwięcej osób tatuuje sobie imiona swoich dzieci. Unikamy w tatuażu wyznawania miłości swoim mężom, żonom, parterom życiowym… bo chociaż zawsze głęboko wierzymy w swoją miłość (gdyby było inaczej, nie byłoby sensu ciągnąć związku), gdzieś podświadomie wiemy, że to może kiedyś minąć, skończyć się, zepsuć – a wtedy nie chcielibyśmy mieć pamiątki w postaci tatuażu po osobie, która odeszła, albo od której my odeszliśmy.