Kolorowy kwiecisty tatuaż na kobiecych plecach

Kwiatowe motywy, rzecz jasna, pojawiają się częściej w tatuażach kobiecych – niż tatuażach męskich. To oczywiste – kobiety są znacznie większymi fankami kwiatów niż faceci. Kwiaty mogą w tatuażu pojawiać się w przeróżnych miejscach i formach, w kolorze i w czarnej wersji. Tak czy inaczej, dobrze wykonane wzory – zazwyczaj prezentują się ciekawie, nawet jeśli sama kompozycja czegoś w rodzaju bukietu, nie jest niczym wyjątkowym. Kolorowe kwiatowe tatuaże, to fajna ozdoba dla kobiecej skóry.

Tatuaż z kwiatowym motywem na plecach

 

 

Z jednej strony mówimy, że kobiety wybierają motywy kwiatów w tatuażu, ponieważ to motywy bardzo wdzięczne i dobrze się prezentują. Z drugiej strony – często możemy podejrzewać, że posiadaczka tatuażu po prostu bardzo chciała go mieć – a nie miała niestety pomysłu na ciekawy wzór, dlatego wybrała kwiaty. Dla jednych z nas tatuaż to tylko ozdoba dla ciała, dla innych z kolei to także sposób na wyrażenie siebie. Czy coś wyrażamy pokazując światu kwiaty w tatuażu na plecach? Chyba nie. Może tylko jaki kolor lubimy…

 

 

 

Tatuaż na kobiecym biodrze – czerwone róże

 

 

Gdyby przeprowadziło się statystyki na temat tego, jakie kwiaty najczęściej i najchętniej wybieramy w swoich tatuażach – z pewnością padłoby na róże. Lubimy je, bo kojarzą nam się z siłą i delikatnością jednocześnie. A przede wszystkim – o co najbardziej chodzi przecież w tatuażu – dobrze się prezentują. I to w każdej wersji, bo i w tatuażach które przypominają szkice, i tych które wyglądają jak obrazy i w tatuażach, które przypominają graffiti.

 

 

 

Tatuaż z motywem kwiatów – kiedy wygląda dobrze?

 

 

Kiedy spoglądamy na tatuaż ze zdjęcia, w oczy rzuca nam się dość mocny kontur. Dla jednych takie rozwiązanie przy delikatnym tatuażu przedstawiającym motyw kwiatów to sposób na podkreślenie jego wyrazu, dla innych z nas z kolei, mocny czarny kontur zaburza delikatność kwiatów. Wszystko zależy od gustu – grunt by tatuaż sam w sobie był estetycznie zaprojektowany i estetycznie wykonany.

 

 

 

Tatuaż z gałązkami kwiatów na kobiecym boku

 

 

Tatuaże z kwiatami, na kobiecych ciałach pojawiają się od zawsze – i zawsze też będą się pojawiać. Najczęściej tatuujemy sobie róże, symbol delikatności i mocy jednocześnie. Tatuujemy sobie także inne gatunki kwiatów – albo i kwiaty, które w rzeczywistości w ogóle nie istnieją, a które są pochodną naszej wyobraźni. Tatuaże z kwiatami można lokalizować dosłownie wszędzie – w odpowiednich proporcjach i rozmiarach, będą pasowały do każdej części naszego ciała.

 

 

 

Tatuaż z dużymi kwiatami – kobiecy wzór

 

 

Kobiety najczęściej w swoich tatuażach wybierają motywy związane z kwiatami, motylami i napisy, można by powiedzieć, przeprowadzając statystyczną analizę wzorów, z jakimi się spotykamy. Na zdjęciu widzimy tatuaż właśnie w kwiatowej formie – który wygląda naprawdę imponująco, głównie ze względu na swoje gabaryty. Tatuaż wykonany w taki sposób, gdzie kwiaty są w formie szkicu, daje nam później możliwość uzupełnienia go o kolory.

 

 

 

Tatuaż z motywem kwiatów – nie zawsze proste znaczy dobre

 

 

Kiedy decydujemy się na tatuaż, który przedstawia motyw kwiatów, dobrze jest wcześniej przemyśleć, czy aby na pewno na takich właśnie kwiatach nam zależy. Niektóre kwiaty mają swoje symboliczne znaczenie. Na przykład: gerbery często darowane są osobom zmarłym podczas pogrzebów… mimo, że są piękne, niekoniecznie chcemy mieć pogrzebowe kwiaty na tatuażu. Tak samo, jak nie chcemy mieć na swoim ciele wzoru, który będzie zbyt prosty.

 

 

 

Tatuaż na kobiecym udzie – mocne, wyraziste kolory

 

 

Kobiety najczęściej fundują sobie tatuaże na plecach i na rękach, zdecydowanie rzadko na brzuchu czy na udach. Dlaczego? Cóż, odpowiedź jest prosta – ale raczej nie znajdziesz jej w czasopismach o kobiecej urodzie… Odpowiedź brzmi: wiek, rozstępy i cellulit. Oczywiście według czasopism dla pań i o paniach, nie ma takich pojęć, a w każdym razie – jeśli już się pojawiają, to w formie: jeśli się postarasz, żaden cellulit Ci nie grozi. Jeśli będziesz walczyć i kupisz sobie kosmetyki za kilkaset złotych, a następnie zafundujesz sobie zabiegi za kilka tysięcy w salonie kosmetycznym – wszelkie rozstępy i trzydziestokilogramowa nadwaga znikną:- )

 

 

 

Kobiecy kolorowy tatuaż: gałąź usiana kwiatami

 

 

Chociaż częściej tatuujemy sobie same kwiatuszki, często zapominając że te mają łodygi i liście – to zdarzają się też wzory, w których wytatuowane kwiaty trzymają się… gałęzi. Tak, jesteśmy w stanie na naszych ciałach wytatuować sobie nawet gałęzie. Zresztą – co w tym dziwnego, skoro natykamy się w sieci nawet na zdjęcia z wzorami tatuażów, które przedstawiają kościotrupy, albo rozkładające się jeszcze czaszki… :- )

 

 

 

Tatuaż na kobiecej stopie – kwiaty

 

 

Kiedy kobiety decydują się na tatuaże na stopach, najczęściej stawiają na związane z przyrodą wzorki, przedstawiające kwiaty i motyle. To proste: taki wzór łatwo jest znaleźć, dobrze rozplanować na stopie, jest kobiecy, delikatny i nie trzeba specjalnie zastanawiać się nad jego znaczeniem. Ma służyć jako ozdoba, a nie przekaz dla innych, co siedzi w naszych głowach. Kobiece tatuaże powinny być delikatne – o ile oczywiście my same jesteśmy delikatne, i nie mamy zamiaru tatuażem manifestować swoich poglądów i tak dalej.