Drobniutki kobiecy tatuaż na plecach – motyw ważki

 

 

Są takie motywy tatuażu, które potrafimy doskonale zrozumieć: tatuujemy sobie ptaki, bo kojarzą nam się z wolnością, sięgamy po tatuaże z kwiatami, bo pięknie się prezentują, podobnie tatuaże z motywami motyli. Jednak tatuaże z ważkami, które są całkiem popularne wśród kobiet, trudno jest w zasadzie w jakikolwiek sposób wytłumaczyć. Bo co tak fascynującego jest w ważkach, że chcemy mieć je na swoich tatuażach? Może ktoś z Was wie?

 

 

 

Tatuaż z ogromną ważką – plecy

 

 

Ważki lubimy, nie wiedzieć czemu. Lubimy im się przyglądać i lubimy też uwieczniać je w naszych tatuażach. Zazwyczaj wybieramy drobne motywy, podobnie jak z motylami – jednak w tym przypadku mamy do czynienia ze zdecydowanie dużą wersją ważki, która zajmuje sporą część pleców. To szkic, wypełniony różnymi kolorami. Po tatuażu widać, że ma już kilka lat, bo kolory nie są już tak wyraziste, jak w przypadku świeżego i nowego tatuażu.

 

 

 

Tatuaż na górnej części pleców – motyl

 

 

Czy to motyl, czy może ważka, może wam powiedzieć tylko specjalista od tych spraw związanych z owadami:- ) My zakładamy, że to motyl, tylko nieco nieśmiały, bo nie rozłożył jeszcze swoich skrzydeł całkowicie. Lubimy tatuować sobie plecy, ponieważ dają nam sporą powierzchnię do planowania wzorów. Czasem wybieramy wzory nieco małe – a czasem pozwalamy sobie na tatuaż na całych plecach.