Zabawny tatuaż – tatuaż jak rysunek

 

 

Pokazywaliśmy już nie jeden tatuaż, który wyglądał jak szkic czy wykonany cienkopisem rysunek. Zazwyczaj jednak – niezależnie od formy – tatuaże są poważne i przedstawiają bardzo poważne motywy. Tutaj widzimy tańczącą parę, która ma twarze przypominające gołe czaszki. Pozycja dwóch osób w tatuażu również nie wygląda jak scena z teatru czy operetki – a mimo wszystko, tatuaż prezentuje się naprawdę ciekawie.

 

Zabawny tatuaż na nadgarstku: szkic zwierzątka

 

 

Co to za zwierzątko, można by się kłócić. Dla nas to króliczek, bo na zająca ma zdecydowanie zbyt krótkie uszy:- ) Wrzucamy go na naszą stronę, by pokazać Wam, że nie wszyscy podchodzą do tatuażu całkiem serio, całkiem na poważnie. Są ludzie, którzy tatuaż także traktują jako formę zabawy. Formę zabawy ze swoim ciałem. Kiedy widzimy u kogoś taki zabawny tatuaż, nawet w formie prostego szkicu – możemy śmiało „podejrzewać go” o poczucie humoru:- )

 

 

 

Kolorowy tatuaż, który mówi… niewiele

 

 

Niektóre tatuaże, jakie sobie fundujemy, są naprawdę zaskakujące. Pomijamy w tym momencie motywy, które kogoś mogłyby przestraszyć, albo które dla kogoś mogłyby być kontrowersyjne. W tym momencie chodzi nam o tatuaże, które nie przypominają zdecydowanie małych dzieł sztuki, a są bardzo proste. Chodzi nam o tatuaże, które niewiele o nas mówią – a w zasadzie nie mówią nic. Przykład takiego tatuażu dodajemy na zdjęciu dołączonym do tego wpisu.

 

 

 

Prosty tatuaż na ręce – duży dmuchawiec

 

 

Osoba ze zdjęcia, które dołączamy to tego wpisu, może powiedzieć śmiało: mam tatuaż na całej ręce. Tyle że może też powiedzieć: mój tatuaż kosztował niewiele, mój tatuaż zajmuje mało powierzchni, mój tatuaż nie zakrywa całej mojej ręki. To niewątpliwie oryginalny pomysł na tatuaż – który po jakimś czasie, jeśli nam się zamarzy albo zachce, będzie można dodatkowo uzupełnić, albo przerobić na zupełnie inny wzór.

 

 

 

Tatuaż z motywem łąki w oryginalnej wersji

 

 

Rzadko wybieramy tatuaże, które wyglądają jak proste szkice. Zamiast zwykłych kresek, wolimy takie tatuaże, które wyglądają jak obrazy – a więc są zdecydowanie bardziej zawiłe w swoich formach. Jednak tatuaże w formie szkiców, które są bardzo proste – ale fajnie i ciekawie zaprojektowane – wyglądają równie urokliwie. Nie ma co się obawiać delikatnych wzorów – one też sprawdzają się na naszych ciałach świetnie.

 

 

 

Tatuaż na ręce – delikatny szkic układu słonecznego

 

 

Tym razem przedstawiamy na zdjęciu, które dodajemy do tego posta, coś dla fanów astronomii i astrologii. Ktoś postanowił uwiecznić na swoim ciele układ słoneczny. Fajny pomysł – w końcu kiedy układu słonecznego już nie będzie, to i nas nie będzie – a więc posiadacza tego oryginalnego tatuażu również. Jak widać, nie wszystkie tatuaże które zajmują sporą powierzchnię ciała, muszą być zwarte i wypełnione kolorami. Czasem i szkic w tatuażu sprawdza się świetnie.

 

 

 

Tatuaż jak ogromny szkic z motywem… kaczki!

 

 

Kaczka czy gęś? To może nam powiedzieć w zasadzie tylko ornitolog. Wybaczcie, ale w dzisiejszych czasach nawet ludzie 20+ nie potrafią czasem rozróżnić kaczki od kury, no chyba że na talerzu. Na zdjęciu widzimy ciekawy tatuaż na męskiej klatce piersiowej. Ciekawy z dwóch powodów głównie: tatuaż wygląda jak ogromny szkic, a co nie często się zdarza. Po drugie kiedy mężczyźni wybierają w swoich tatuażach motyw ptaka – zazwyczaj jest to orzeł, nie przydomowy drób.

 

 

 

Prosty tatuaż z wizerunkiem psa

 

 

Tatuaż jak na zdjęciu, wygląda trochę tak, jakby osoba, która go sobie wykonała, nie miała pomysłu na bardziej zaawansowany wzór – albo koniecznie chciała sobie coś wytatuować, a nie miała za dużo pieniędzy. Oczywiście nie możemy mieć pewności czy tak było – jednak takie tatuaże z reguły źle nam się kojarzą, wywołują kiepskie skojarzenia. Lepiej ich unikać, zwłaszcza w widocznych miejscach i w dużych rozmiarach.

 

Tatuaż na męskim brzuchu – tatuaż szkic

 

 

Większość z nas woli tatuaże, które są pełne, a więc wyglądają jak rysunki, grafiki, obrazy – a nie puste szkice. Jednak czasami taki tatuaż, który jest jedynie pustym szkicem, wygląda równie dobrze. Co więcej – jeśli mamy bardzo duże parcie na kolejny tatuaż, a nasz portfel nie pozwala nam na wykonanie dziary od razu – możemy najpierw zafundować sobie szkic, a za jakiś czas tatuaż uzupełnić wedle uznania.

 

 

 

Tatuaż na łydce i stopie – kwiatowy motyw z kolorami

 

 

Co prawda nie jesteśmy pewni, czy to co widzimy na zdjęciu, to rzeczywiście tatuaż, czy może obrazek namalowany markerem dla zabawy… jednak dodajemy to zdjęcie. Dodajemy, aby pokazać, że nie każdy tatuaż w kolorze może wypaść na 100% dobrze. Tatuaże, które wyglądają jedynie jak szkice potraktowane odrobiną koloru, mogą wyglądać na tatuaże nie dokończone, takie których tatuażysta nie zdążył wykonać do końca.