Tatuaż na kobiecej łopatce – niewielki motyw pawia

Tatuaże z ptakami pojawiają się całkiem często. Głównie są to motywy przedstawiające w tatuażu orła – albo pawia właśnie. Ten drugi, to jeden z ulubionych zwierzęcych motywów dla kobiet, ze względu na elegancję tych ptaków. Pawie można przedstawiać – nie tylko w tatuażu – w różnych wersjach, z mniej lub bardziej rozpostartym ogonem, mniej lub bardziej kolorowym. Ale zawsze efekt jest jeden (o ile tatuaż jest wykonany profesjonalnie) – całość prezentuje się świetnie.

Tatuaż na przedramieniu – geometryczny motyw ptaka

 

 

To nie przypadek, że w tatuażach jakie wrzucamy Wam tutaj, aby się nimi podzielić, często pojawia się motyw ptaków. Nie dlatego, że to nasz ulubiony motyw – a dlatego, że po prostu wiele osób lubi takie właśnie tatuaże. Ptaki po pierwsze kojarzą nam się z wolnością i przestrzenią, a po drugie – ładnie wyglądają. Są urocze. Lubimy na nie patrzeć, więc i w tatuażu chętnie po nie sięgamy. Nawet jeśli są w prostej geometrycznej formie – takie tatuaże nigdy nam się nie nudzą. I rzadko żałujemy, że je właśnie wybraliśmy.

 

 

 

Tatuaż na ramieniu – oryginalny sposób przedstawienie ptaka

 

 

Ptaki w tatuażach pojawiają się w różnych formach. Czasem tatuujemy sobie ich „portrety”, czasem całe sylwetki. Sylwetki w locie, albo w spoczynku. Czasem tatuujemy sobie tylko ptasie skrzydła, czasem tylko pióra. A czasem wykorzystujemy motyw ptaków w tatuażu w oryginalny sposób – i o tatuażu, który podsuwamy Wam na zdjęciu, zdecydowanie można powiedzieć, że to bardzo ciekawa forma prezentacji.

 

 

Tatuaż z motywem łąki w oryginalnej wersji

 

 

Rzadko wybieramy tatuaże, które wyglądają jak proste szkice. Zamiast zwykłych kresek, wolimy takie tatuaże, które wyglądają jak obrazy – a więc są zdecydowanie bardziej zawiłe w swoich formach. Jednak tatuaże w formie szkiców, które są bardzo proste – ale fajnie i ciekawie zaprojektowane – wyglądają równie urokliwie. Nie ma co się obawiać delikatnych wzorów – one też sprawdzają się na naszych ciałach świetnie.

 

 

 

Tatuaż z ptakiem na kwiecistej gałęzi

 

 

Kiedy myślimy o tatuażach z motywami ptaków, kojarzą nam się one głównie z dwoma motywami. Pierwszy, to tatuowane stosunkowo często motywy orła, głównie na męskich ciałach. Drugi, to niewielkie tatuaże w formie odlatujących stadek ptaków – które fundują sobie kobiety na różnych częściach swoich ciał. Na zdjęciu widzimy inny kobiecy tatuaż – kolorowy ptak na równie kolorowej gałęzi. Tatuaż delikatny, ale i bardzo wyrazisty w swojej formie.

 

 

 

Tatuaż z motywem orła – udana wersja?

 

 

Orły to te ptaki, które tatuujemy sobie chyba najchętniej. Głównie tatuaże z orłami wybierają mężczyźni. Dla wielu z nich motyw orła jest symbolem władzy i siły, dlatego też nie obawiają się wybierać właśnie takiego wzoru. Nie każdy tatuaż, niezależnie od tego co przedstawia i co prezentuje, musi być udany – zdarzają się nietrafione wersje nawet najbardziej znanych wzorów. Co myślicie o tej kolorowej wersji skulonego nieco orła?

 

 

 

Tatuaż jak ogromny szkic z motywem… kaczki!

 

 

Kaczka czy gęś? To może nam powiedzieć w zasadzie tylko ornitolog. Wybaczcie, ale w dzisiejszych czasach nawet ludzie 20+ nie potrafią czasem rozróżnić kaczki od kury, no chyba że na talerzu. Na zdjęciu widzimy ciekawy tatuaż na męskiej klatce piersiowej. Ciekawy z dwóch powodów głównie: tatuaż wygląda jak ogromny szkic, a co nie często się zdarza. Po drugie kiedy mężczyźni wybierają w swoich tatuażach motyw ptaka – zazwyczaj jest to orzeł, nie przydomowy drób.

 

 

 

Tatuaż z czerwonym ptakiem – tatuaż na ramieniu

 

 

Tatuaże na ramionach to jedne z tych, które u mężczyzn – obok tatuażu pleców – możemy podziwiać najczęściej. Tatuujemy sobie tam dosłownie wszystko – od portretów i wizerunków pięknych kobiet, przez ulubione postaci z gier i filmów, aż po motywy związane z innymi kulturami, które nas fascynują. Na zdjęciu widzimy tatuaż, który przedstawia mrocznego nieco ptaka – w krwistej, czerwonej odsłonie.

 

 

 

Tatuaż na boku – drzewo i siedzący na nim ptaszek

 

 

Tatuaż, jaki widzimy na zdjęciu – to zdecydowanie odważny motyw. Pod jakim względem? Pod takim, że… no cóż, wzory tatuowane na boku, nawet bardzo szczupłej sylwetki, zazwyczaj zaburzają proporcje. Sylwetka nie wygląda już tak symetrycznie, tatuaż w pewnym sensie ją zaburza. Jednak ten prezentuje się całkiem nieźle – ciekawe, jak będzie prezentował się, kiedy kobiecie przybędzie trochę lat… i może kilogramów:- )

 

 

 

Duży tatuaż na kobiecym boku – feniks

 

 

Czy to feniks, czy może paw – możemy się sprzeczać. Może to po prostu wyimaginowany, wymyślony gatunek ptaka. Na pewno nie możemy się nie zgodzić, że to tatuaż dużych rozmiarów. Tatuaże na boku, które pokrywają nasze ciała od żeber, przez biodra, po uda – mogą optycznie nas wyszczuplać, ale mogą też dodawać nam kilogramów. Co więcej, niektóre wzory – jak ten który pokazujemy – mogą odbierać naszej sylwetce kształtnego wyglądu.