Kolorowe tatuaże z zaskakującymi wzorami

 

 

Tatuaże, które widzimy na zdjęciach, są zaskakujące ze względu na dobór nie kolorystki – a treści. Co tak dokładnie chciał posiadacz tatuażu za pomocą tego właśnie wzoru przekazać, pokazać całemu światu, tego nie możemy odgadnąć. Rzadko zdarza się, aby ktoś tatuował sobie portret wąsatego pana z błyskawicą na czole, prawda? W związku z tym, że to oryginalny motyw, postanowiliśmy podzielić się z Wami tymi zdjęciami.

 

 

 

Tatuaż z kolorowym, realistycznym portretem starszego pana

 

 

Kiedy decydujemy się na wykonanie na naszym ciele tatuażu z portretem, nieważne czy osoby znanej, czy swojego dziecka, żony – czy starszego pana jak na zdjęciu – uważnie i bardzo dobrze wybierzmy studio tatuażu! Podobnie jak nie każdy artysta malarz, czy rysownik, potrafi wykonać piękny i realistyczny portret, tak i nie każdy tatuażysta swoimi igłami potrafi na naszym ciele wyczarować coś takiego. Tatuaż to decyzja na całe życie, pamiętaj. Pamiętaj wybierając jakość usług – i oczywiście treść tatuażu!

 

 

 

Tatuaż z portretem pewnego pana

 

 

Portrety w tatuażu nie zdarzają się często – a jak już, to najczęściej są to portrety osób, które już nie żyją… portrety czaszek. Tutaj widzimy tatuaż, który wygląda jak kiepskiej jakości szkic, do tego przedstawia portret kogoś, kto prawdopodobnie nigdy nie istniał. Co to ma w zasadzie być? – Trudno nam powiedzieć. Naprawdę czasem trudno jest zgadnąć, po co, dlaczego, z jakiego powodu ktoś postawił na taki, a nie inny tatuaż.

 

 

 

Oryginalny tatuaż na ramieniu – kolorowy portret pana z wąsami

 

 

Tatuaże traktujemy zazwyczaj bardzo poważnie. Oczywiście zdarzają się ludzie, którzy robią sobie tatuaże bez przemyślenia tego, nie u profesjonalnego tatuażysty, albo tatuują sobie „byle co”, byle by mieć tatuaż. Poza tym – tatuaże zazwyczaj wyrażają jakieś nasze myśli, przekonania, czy chociażby gusta. Co prezentuje ten tatuaż – wie chyba tylko jego posiadacz. Jednak z pewnością o tym tatuażu można powiedzieć, że to tatuaż nieco zabawny. Oryginalny, bo rzadko takie się spotyka.

 

 

 

Tatuaż z portretem kobiety – jak kadr z kreskówki

 

 

Portrety w tatuażu wybieramy rzadko. Dlaczego? Bo z jednej strony nie chcemy tatuować sobie portretu kogoś, kogo znamy (na przykład ukochanej piosenkarki czy aktorki) a z drugiej strony, jaki jest sens tatuować sobie portret kogoś, kto tak naprawdę nie istnieje? Czasem stawiamy na portrety, które przedstawiają twarze… postaci z kreskówek. Na zdjęciu właśnie taki tatuaż, który wygląda jak portret postaci z kreskówki dla dzieci.

 

 

 

Tatuaż na plecach – portret chłopców, którzy… robią sobie tatuaż

 

 

To zdecydowanie jeden z najbardziej oryginalnych tatuaży, jakie do tej pory prezentowaliśmy Wam na naszej stronie. Mało kto wpadłby na taki pomysł, żeby wytatuować sobie portret dwóch małych chłopców, którzy bawią się… w robienie sobie tatuażu. Wygląda to naprawdę zaskakująco. Chłopcy przedstawieni są w realistyczny sposób, co sprawia że tatuaż wygląda profesjonalnie. Na pewno nie sposób takiego tatuażu przeoczyć!

 

 

 

Tatuaż na ramieniu: surrealistyczny portret

 

 

Czy to surrealizm, mógłby ocenić tylko znawca sztuki – ale dziś pozwalamy sobie na tak różne używanie wszelakich określeń, że i tu nie ma co się wahać. W końcu sztuką nazywamy na przykład muzykę, która ze sztuką nic wspólnego nie ma… Tatuaż przedstawia portret kobiety. Kobiety bez włosów, ze zmienioną różnymi detalami twarzą. Mówiąc szczerze, to tatuaż odrobinę przerażający… ale wcale nie ze względu na wykonanie, które jest perfekcyjne.

 

 

 

Tatuaż z portretem azjatyckiej kobiety

 

 

Motywy azjatyckie fascynują nas i interesują od dawna – wschód, ten daleki, kojarzy nam się często z pewnego rodzaju magią a także ze spokojem. W tatuażu można zaobserwować różne motywy, które zapożyczamy z kultury Japonii czy Chin – te kraje głównie nas interesują. Czasami wybieramy – tak jak osoba ze zdjęcia – portrety Azjatów. Co w tej sposób chcemy pokazać sobie i światu? Nie wiem, ale chyba coś jednak, skoro takie tatuaże wybieramy.

 

 

 

Portret gwiazdy – tatuaż z wizerunkiem Audrey Hepburn

 

 

Niektóre gwiazdy, postaci, fascynują nas tak bardzo, że aby pokazać całemu światu jaką wielką miłością do nich pałamy, decydujemy się na tatuaż z ich wizerunkiem. Chodzi o aktorów, wokalistów, nawet i naukowców czy władców. Na zdjęciu widzimy tatuaż, na którym zaprezentowany został portret jednej z najbardziej znanych gwiazd – Audrey Hepburn. Prezentuje się świetnie, ponieważ tatuaż został wykonany naprawdę precyzyjnie, przez osobę która ma talent.

 

 

 

Tatuaż z mrocznym portretem na plecach

 

 

Tatuaże na plecach, takie które zajmują całą powierzchnię, moglibyśmy w zasadzie podzielić na dwie kategorie. Jedna z nich, to tatuaże, które scalają się w dużą powierzchnię z kilku drobnych, wykonywanych w różnym czasie wzorów. Druga grupa, to tatuaże które zaplanowane są od początku do końca w formie dużej powierzchni, zakrywającej całe plecy. Wybór tatuażu zależy od naszego gustu – i tego, czy mamy zaplanowany konkretny motyw, który chcemy umieścić na największej dostępnej na naszym ciele powierzchni.