Tatuaże na stopach: pawie piórko i napis

 

 

Zawsze piszemy o tym, aby tatuaże w mocno widocznych miejscach dobrze przemyśleć – aby ich potem nie żałować. Teraz wrzucamy tatuaże w miejscu, które najczęściej nosimy zakryte – na stopach. Pamiętaj, że tatuaże na stopach będą inaczej wyglądały pod rajstopami czy delikatną skarpetką… inaczej w klapkach, inaczej w sandałach. Rzadko będziesz pokazywać je komukolwiek w pełni.

 

 

 

Tatuaż z dużym piórem na męskim przedramieniu

 

 

Tatuaże z ptasimi piórkami kojarzą nam się głównie z kobietami. Motyw piórek pojawia się nie tylko w tatuażach: mamy ozdoby do włosów z kolorowymi syntetycznymi piórkami, naszyjniki i kolczyki z piórkami, motywy piór w naszywkach i nadrukach odzieżowych. Tymczasem również mężczyźni sięgają czasami po motyw piór – na przykład w tatuażu. Tu piórko na męskim przedramieniu wygląda na bardziej toporne niż piórka w kobiecych tatuażach – i słusznie. Facet powinien wybierać męski tatuaż, nie babski.

 

 

 

Tatuaż łączący napis i motyw piórka

 

 

Pióra i napisy – to chyba najczęściej możemy zaobserwować w tatuażach, śledząc co tatuują sobie najchętniej kobiety dzisiaj. Na zdjęciu widzimy tatuaż, w którym te dwa motywy scalają się w jedność. Prosty tatuaż bez zbędnych dodatków, który dobrze wyglądałby zarówno w dużej, jak i małej wersji. Nadaje się – ze względu na swoją prostotę – do wytatuowania w zasadzie na każdej części ciała.

 

 

 

Tatuaże z kolorowymi piórami

 

 

Motyw piór w tatuażu – choć nie tylko, bo i w modzie odzieżowej i biżuteryjnej – pojawia się ostatnio bardzo często. Najchętniej wybierają ten motyw kobiety. Niektóre pióra, przedstawione w formie delikatnego szkicu, sprawiają, że wzory dodają nam lekkości. Inne natomiast, przez swoje wyraziste kolory – dodają nam charakteru. Niezależnie od tego na którą z tych wersji się decydujemy, grunt by motyw pióra przedstawiony został najbardziej precyzyjnie, z największą ilością detali, by całość wyglądała naturalnie i lekko.

 

 

 

Tatuaż z piórem w kolorowej wersji – pióro pawia

 

 

Tatuaże z motywem piórka są już niezwykle oklepane i eksploatowane na wszystkie możliwe sposoby. Nie lubimy, kiedy ktoś mówi o naszym tatuażu: zobacz, widziałem to już tryliard razy w Internecie. Każdy wzór można przedstawić na wiele sposobów – a każdy motyw może mieć swoje nowe, inne oblicze. Na zdjęciu widzimy piękne pawie pióro zaprezentowane w tatuażu w kolorowej wersji – zdecydowanie inne, niż klasyczne piórka które widzimy wszędzie.

 

Oklepany tatuaż w czarno-czerwonej wersji: piórko i ptaki

 

 

Jeśli oglądasz strony poświęcone tatuażom, na pewno już natknęłaś się na taki wzorek. Pojawia się on bardzo często – i podobnie jak tatuaż w formie skrzydeł na kobiecych plecach – jest już, można powiedzieć, oklepany. Tatuaż przedstawia piórko, z którego odlatuje małe stadko ptaków. Tatuaż wygląda tak, jakby ptaki opuszczając swoje „legowisko”, wykruszały piórko. Tu mała odmiana – bo w tatuażu widzimy dodatkowo kolor czerwony, nie jest więc monochromatyczny jak większość.

 

 

 

Kobiecy tatuaż na plecach – piórko i ptaki

 

 

Śmiało można powiedzieć, że motyw ptaków i piór, pojawia się w kobiecym tatuażu dość często. Kobiety lubią te wzory, bo kojarzą im się one z wolnością i lekkością. Kobiety zazwyczaj chcą, by ich tatuaże ozdabiały ich ciała – ale ich nie przytłaczały w żaden sposób. Tatuaże powinny być zatem delikatne i kobiece same w sobie. Na zdjęciu tatuaż na plecach, łączący w sobie motyw ptaków – i pióra, całość ładnie skomponowana.

 

 

 

Tatuaż na obojczyku – pawie piórko

 

 

Kobiety lubią wybierać w tatuażu motyw piórek – z jakich przyczyn, mógłby rozstrzygnąć jedynie doświadczony psycholog. Możemy podejrzewać jednak – bez medycznego wykształcenia:- ) – że piórka pojawiają się w kobiecych tatuażach często, bo to wzorki niezwykle delikatne i kobiece. Tatuaże są mocne same w sobie – więc kobiety często wybierają wzory, które tą moc równoważą w pewien sposób. Tatuaż na zdjęciu, to motyw przedstawiający pawie piórko, a więc takie uważane za najbardziej czarujące.

 

 

 

Tatuaż piórko – modny wzór!

 

 

Jest kilka takich wzorów na tatuaże, które wybieramy bardzo często. Są to kwiaty, kotwice, zegary – i ostatnio także piórka. Pióra podobają nam się, bo wyglądają delikatnie i lekko. Można na tatuażu ułożyć je w taki sposób, że wyglądają jakby dopiero co jakiś przelatujący obok ptak je zgubił. Motywy piór w tatuażu wybierają najczęściej kobiety, bo to delikatne wzory które pasują dosłownie do wszystkiego. Tatuaże można wykonać dzisiaj w tak precyzyjny, dokładny sposób, że wyglądają jak prawdziwe przedmioty, albo prawdziwe cuda natury.