Wąsaty pan z tatuażem na korpusie – napisy

 

 

Mało której z pań, które spoglądają na to zdjęcie, spodoba się wąsaty pan. Nie sam pan – a jego wąsy, które jak można przypuszczać, często moczą się na przykład w zupie. Czy piwie. Czy innych płynnych substancjach:- ) Ale tatuaż, który pan ma na boku swojego korpusu – wygląda całkiem całkiem, prawda? Choć to tylko napisy, bohomazy jakby ktoś mógł powiedzieć, tatuaż wygląda oryginalnie ze względu na swoje czcionki.

 

 

 

Kolejny tatuaż z wyświechtanym napisem

 

 

Przeglądamy strony poświęcone tatuażom, szukamy, szukamy, szukamy… i ciągle natrafiamy na podobne do siebie wzory tatuażów. Najczęściej można natknąć się na napisy i ptaki wytatuowane na kobiecych ciałach, w większości w tych samych miejscach, w tej samej lokalizacji – w większości, niestety, z wyświechtanymi frazami, które można znaleźć na przeróżnych stronkach internetowych poświęconych modzie.

 

 

 

Tatuaż, który wygląda jak ogromna rana!

 

 

Tatuaż, który widzimy na zdjęciu, wygląda jak potężna rana, która przewiązana jest wstążeczką. Z jednej strony to krwawy motyw, który wygląda realistycznie – jakby żebra tej kobiety faktycznie wystawały zza pazuchy ogromnej rany – z drugiej kobieca wstążeczka z kokardką, która scala ranę niczym szew – wygląda delikatnie. Takie motywy, to jedne z najbardziej zaskakujących w tatuażu.

 

 

 

Tatuaż na żebrach – motyw suwaka

 

 

Motyw suwaka w tatuażu często wybierają osoby, które tatuażem w jakiś sposób chcą zakryć swoje blizny. Tatuaż wygląda wówczas tak, jak rozchodzący się zamek błyskawiczny – wewnątrz którego znajduje się blizna. Na zdjęciu widzimy zamknięty suwak, zamknięty zamek błyskawiczny, zaprezentowany na kobiecym boku, w okolicach żeber. Motyw wykonany bardzo precyzyjnie i wyraźnie – dobra tatuażowa robota!

 

 

 

Tatuaż z napisem – w zupełnie innym wydaniu!

 

 

Kiedy przeglądacie – chociażby na tej stronie – wzory tatuażów z napisami, zazwyczaj pojawiają się one w formie drobnych cytatów, drobnych napisów w formie jednego słówka, które mieszczą się na szerokości naszego nadgarstka, albo na stopie. Tutaj widzimy napis, który zajmuje naprawdę sporą powierzchnię – i jest zrobiony dosłownie mistrzowsko. Tatuaże z napisami, jak każde inne wzory, mogą być wykonane tak, że dosłownie nas zachwycają. Jeśli spotykasz w sieci, na zdjęciach, jakiś wzór, który bardzo Ci się podoba – zawsze warto najpierw pomyśleć o modyfikacji pod nasz indywidualny gust, na przykład o przerobieniu mikro tatuażu z jednowyrazowym napisem, w duży tatuaż!

 

 

 

Kobiecy tatuaż na żebrach – modne miejsce

 

 

Jednym z najmodniejszych ostatnio miejsc jeśli chodzi o tatuaż są żebra, wzdłuż linii naszych ramion. Fundujemy sobie tam najczęściej obrazki przedstawiające… ptaki! Dlaczego właśnie ptaki? Trudno powiedzieć, zapewne zaczęło się od kilku osób które taki wzorek sobie zafundowało, a później masa kolejnych osób zaczęła ten właśnie motyw w dokładnie tym samym miejscu powielać – tyle że w różnych wersjach, mniej lub bardziej zaawansowanych. Kopiowanie, powielanie wzoru tatuażu to nic złego, pod warunkiem, że oczywiście dobrze przemyślimy nasz tatuaż – i to, czy naprawdę nam się podoba.

 

 

 

Kobiecy tatuaż z napisami – wzdłuż żeber

 

 

Kobiety lubią kilka motywów, które powtarzają się w tatuażu bardzo często. Są to kwiaty, motyle i… napisy. Tak! Kobiety lubią sobie fundować tatuaże z napisami, które przedstawiają nasze ulubione cytaty – zwłaszcza w języku angielskim. To język uniwersalny, który każdy może zrozumieć. Ale pamiętaj – zawsze kiedy decydujesz się na tatuaż z napisem w języku angielskim czy w innym języku obcym – zawsze dobrze sprawdź, czy to co chcesz sobie wytatuować jest napisane poprawnie.

 

 

 

Delikatny kobiecy tatuaż z napisem

 

 

Jednym z tatuaży, na które najczęściej decydują się kobiety, są tatuaże z napisami. Tatuaże, które opowiadają o tym, co nas interesuje, co nam się podoba; tatuaże które prezentują nasze ulubione cytaty, myśli, frazy. Tego typu tatuaże wcale nie muszą opowiadać całej historyjki – albo wszystkiego dosłownie. Na przykład tatuaż ze zdjęcia – to tylko trzy słowa, a mówią tak wiele. Opowiadają o tym, że życia nie można traktować zbyt poważnie – albo o tym, że nasze życie zawsze najlepiej układa się wtedy, kiedy pozwalamy mu na to, by szło w dobrym kierunku. Można też traktować te słowa jako stwierdzenie: bierz życie jakim jest, cytując Myslovitz.

 

 

 

Tatuaż piórko – modny wzór!

 

 

Jest kilka takich wzorów na tatuaże, które wybieramy bardzo często. Są to kwiaty, kotwice, zegary – i ostatnio także piórka. Pióra podobają nam się, bo wyglądają delikatnie i lekko. Można na tatuażu ułożyć je w taki sposób, że wyglądają jakby dopiero co jakiś przelatujący obok ptak je zgubił. Motywy piór w tatuażu wybierają najczęściej kobiety, bo to delikatne wzory które pasują dosłownie do wszystkiego. Tatuaże można wykonać dzisiaj w tak precyzyjny, dokładny sposób, że wyglądają jak prawdziwe przedmioty, albo prawdziwe cuda natury.

 

 

 

Tatuaż z kotwicą – w modzie czy już nie?

 

 

Motyw kotwicy w tatuażach pojawia się często i to wcale nie dlatego, że większość z nas zakochana jest w morzu i żeglarstwie. Kotwice po prostu świetnie wyglądają w formie tatuażu, ale pod warunkiem, że wykona je dla nas osoba, która naprawdę zna się na swoim fachu – a my wybierzemy sobie dobry wzór. Nie warto jest stawiać na proste wzorki, które nie zadowalają nas całkowicie tylko dlatego, że są tanie. Lepiej jest odłożyć trochę pieniędzy i poczekać – niż fundować sobie tatuaż, z którego nie będziemy zadowoleni na sto procent i którego być może kiedyś będziemy żałować.