Seksowny tatuaż na kobiecym udzie

 

 

Nie na każdym kobiecym udzie taki tatuaż będzie prezentował się tak atrakcyjnie jak u kobiety ze zdjęcia. Musimy zdawać sobie sprawę, że sam wzór tatuażu to nie wszystko: bo liczy się także (a może przede wszystkim?) sam wygląd naszego ciała. Z tatuażem jest podobnie jak z makijażem: jak bardzo by nie był precyzyjny, profesjonalny i idealny, będzie prezentował się doskonale tylko na równie doskonałym ciele. Tak czy inaczej – temu tatuażowi z napisami w ozdobnej formie, nie można odmówić seksapilu!

 

 

 

Delikatny tatuaż na kobiecym udzie

 

Pokazujemy Wam ten tatuaż nie tylko dlatego, że posiadająca go kobieta ma fantastyczne ciało i przyjemnie się na nią patrzy. Pokazujemy go, ponieważ tak na dobrą sprawę… nie do końca widać, co tatuaż prezentuje. Pamiętajmy, że kiedy wykonujemy sobie tatuaż i chcemy, aby był on dobrze widoczny i odczytywany także z większej odległości – musimy zafundować sobie tatuaż większy i mniej „koronkowy”, wzorek powinien być bardziej wyraźny z dalszej perspektywy. Jednak nie wszystkim z nas na tym właśnie zależy – więc nie ma co takiego tatuażu krytykować.

 

Tatuaż na udzie: seksowna pokojówka

 

 

Tatuujemy sobie tak przeróżne i często przedziwne rzeczy, że nikogo na pewno nie zdziwi i ten tatuaż, który przedstawia motyw pochylonej w kusej spódniczce pokojówki. Co zainspirowało kogoś do umieszczenia sobie na ciele takiego tatuażu – trzeba byłoby zapytać jego samego, bo nam trudno zgadnąć. Jednak pokazujemy ten tatuaż ze względu na wykonanie, które wydaje nam się naprawdę świetne.

 

 

 

Oryginalny tatuaż na udzie – co to właściwie jest?

 

 

Oczywiście nie trudno jest nam powiedzieć (przynajmniej kobietom) że ta czarna opaska, wykonana z koronki, to podwiązka – taka sama, jaką w czerwonej wersji zakłada się na studniówkę, a potem daruje się ją partnerowi, który z nami bawił się podczas tej ważnej nocy. Ale co przedstawia główna część tatuażu? To coś w rodzaju połączenia pistoletu i maszyny do szycia. Może właścicielka tatuażu to krawcowa?

 

 

 

Tatuaż na udzie – księżyc w różnych fazach

 

 

Koncepcja tatuażu jest niewątpliwie ciekawa, zwłaszcza dla osoby, która interesuje się tematyką astronomii i astrologii również. Jednak czy taki tatuaż Wam się podoba, czy chciałybyście mieć go na swoim ciele? W tatuażu jest dużo czerni, która jest po prostu jednolita. Tym samym tatuaż wygląda nieco ciężko, mimo że powierzchniowo nie zajmuje sporo.

 

 

 

Tatuaż na kobiecym udzie – mocne, wyraziste kolory

 

 

Kobiety najczęściej fundują sobie tatuaże na plecach i na rękach, zdecydowanie rzadko na brzuchu czy na udach. Dlaczego? Cóż, odpowiedź jest prosta – ale raczej nie znajdziesz jej w czasopismach o kobiecej urodzie… Odpowiedź brzmi: wiek, rozstępy i cellulit. Oczywiście według czasopism dla pań i o paniach, nie ma takich pojęć, a w każdym razie – jeśli już się pojawiają, to w formie: jeśli się postarasz, żaden cellulit Ci nie grozi. Jeśli będziesz walczyć i kupisz sobie kosmetyki za kilkaset złotych, a następnie zafundujesz sobie zabiegi za kilka tysięcy w salonie kosmetycznym – wszelkie rozstępy i trzydziestokilogramowa nadwaga znikną:- )

 

 

 

Mocny kobiecy tatuaż: udo i ramię

 

 

Niektóre kobiety uważają, że tatuaże to zdecydowanie ozdoba ciała dla mężczyzn. Jednak tatuaże nie dość, że naprawdę pasują zarówno do facetów jak i do kobiet, to jeszcze potrafią dodać nam seksapilu, wdzięku, uroku, tajemniczości i oryginalności. Seksapilu dodają nam zwłaszcza mocne tatuaże – albo takie, które umieszczone są w miejscach, do których nie każdy może dotrzeć. Na przykład tatuaż na udzie u dziewczyny na zdjęciu, tylko częściowo odsłonięty nawet przy krótkiej sukience, zachęca wręcz do rozmyślań nad tym, co tam kryje się powyżej…

 

 

 

Tatuaż na udzie – jak podwiązka

 

 

Kobiecy tatuaż, poza tym że ładny, estetyczny i w naszym guście – to powinien być jeszcze seksowny. Tak, większość z nas wybierając tatuaż, chce aby był on dodatkowym elementem naszego seksapilu. Taki tatuaż jak na zdjęciu, niewątpliwie dodaje nam kobiecego „pazura”, jest zadziorny i odrobinę tajemniczy, bo w końcu nie każdy może go zobaczyć. Tatuaże na udach, właśnie w formie podwiązek, czy nawet linii które przypominają całe pończochy, są coraz bardziej modne. I wcale nie przejmujemy się tym, że za dwadzieścia lat trochę głupio będzie nam w takich występować na plaży… :- )