Tatuaże na nadgarstkach i przedramionach – kolorowe i czarne kwiaty

 

 

Jeśli należycie do grona osób, które po prostu nie wyobrażają sobie asymetrii na swoim ciele, również w tatuażu, mamy dla Was ciekawy pomysł na ozdobienie ciała. Na przykład tatuaże na rękach ze zdjęcia – wzory nie są idealnie symetryczne, jednak kiedy ręce są ze sobą „złożone”, wytatuowane kwiaty wyglądają do siebie podobnie. Choć jedna część jest kolorowa – a druga to tatuaż czarny, symetria jest widoczna.

 

 

 

Tatuaże na dłoniach – dlaczego ich unikamy?

 

 

Odpowiedź wydaje się oczywista: unikamy tatuażów na dłoniach, bo mamy na swoim ciele dużo bardziej optymalnych do wykonania tatuażu miejsc. Lepiej wykonuje się i prezentuje tatuaż na ramieniu, łydce, udzie czy plecach – niż na dłoniach i stopach. Unikamy także tatuażów na dłoniach, ponieważ obawiamy się jak zostaną one odebrane chociażby przez naszego pracodawcę. Czy nie będzie mu na przykład przeszkadzało to, że wytatuowanymi dłońmi będziemy chcieli nalewać komuś piwa przy barze.

 

 

 

Kobiece tatuaże na rękach – seksowne?

 

 

Kiedy spoglądamy na takie zdjęcie, jak to dołączone do naszego wpisu, możemy odnieść wrażenie, że tatuaże same w sobie sprawiają, że wyglądamy seksownie. Tymczasem wyobraź sobie to samo zdjęcie – jednak z modelką w rozmiarze XXL. Czy nadal będziesz uważać, że sam tatuaż dodaje seksapilu? Owszem, tatuaże mają pewną swoją moc, ale jedna jaskółka – jak to mówią – wiosny nie czyni…

 

 

 

Kolorowe tatuaże na kobiecych przedramionach

 

 

Lubimy w tatuażu symetrię – i nie zawsze chodzi o to, by wzór był dokładnie symetryczny, ale na przykład lubimy tatuować sobie oba ramiona, oba przedramiona itd. Wzory do tatuażu zazwyczaj wybieramy tak, by układały się one w zgraną całość – na przykład nie łączymy na swoim ciele tatuaży, które wyglądają jak manga i tatuaży, które wyglądają jak obraz namalowany akwarelą. Te tatuaże ze zdjęcia, zdecydowanie do siebie pasują!

 

 

 

Tatuaż na palcu dłoni – gwiazdki

 

 

Tatuaże na dłoniach rzadko pojawiają się u kobiet – co więcej, mężczyźni także nie często decydują się na ozdabianie swoich dłoni w taki sposób. Tatuaże najczęściej fundujemy sobie w miejscach, które można ukryć pod strojem, jeśli czujemy taką potrzebę (na przykład w pracy, jeśli obawiamy się reakcji pracodawcy, czy idąc na ważną elegancką uroczystość, taką jak rodzinny ślub). Na zdjęciu widzimy przykład tatuażu na wybranym palcu – który wygląda całkiem delikatnie i z pewnością nikt nie miałby co do niego uwag.

 

 

 

Odważny tatuaż na rękach: czerwień i czerń

 

 

Tatuaż na rękach, który scala się w jedność po przyłożeniu do siebie przedramion – to niewątpliwie ciekawy pomysł. Co do motywu, jaki pojawia się na tym tatuażu: cóż, osobie posiadającej ten tatuaż na pewno wszystko się podoba… dziś. Za jakiś czas, tatuaż, zwłaszcza jego czarna część, może wyglądać jak zabrudzenie po wizycie w kopalni albo po czyszczeniu komina.

 

 

 

Tatuaże na męskich przedramionach – idealna kompozycja

 

 

Kiedy decydujemy się na kolejny tatuaż, zazwyczaj chcemy, by jakoś komponował się on z tym, co już mamy na swoim ciele. Nie wiemy, czy mężczyzna którego przedramiona wydziabane w oryginalny sposób przedstawione zostały na zdjęciu, zdecydował się na oba tatuaże od razu – czy zrobił je w pewnych odstępach czasowych, ale na pewno na 100% możemy mieć pewność, że to idealna kompozycja i zgrana całość. Brawo!

 

 

 

Ciekawy pomysł na symetryczny – ale nie do końca – tatuaż

 

 

Część z nas ma po prostu tak z natury, że najbardziej we wszelkiego rodzaju wzorach podoba nam się symetria. Lubimy kiedy wszystko jest równe, równo rozłożone, równomiernie rozprowadzone i ma swoje osie symetrii. Tatuaż nie musi być identyczny na obu rękach, czy na obu nogach, aby można było o nim powiedzieć, że jest symetryczny – wystarczy spojrzeć na to zdjęcie. Tatuaż rozłożony jest na obu rękach w ten sam sposób, jednak motywy nieco różnią się od siebie. To sprawia, że całość kompozycji jest ciekawsza, ale wciąż można nazwać ją symetryczną!

 

 

 

Tatuaż ze skrzydłami – tatuaż na plecach i na rękach

 

 

Tatuaż ze skrzydłami kojarzy się większości z nas… z Dodą, naszą wspaniałą polską boginią seksu i muzyki zbliżonej do disco polo w wersji klubowej. Jednak tatuaż, co jak co, który zafundowała sobie Doda, jest całkiem w porządku. Jeśli wpadł Ci w oko, to podsuwamy ciekawy pomysł na to, jak można wykonać sobie jeszcze większe i jeszcze ciekawsze skrzydła – na plecach i na rękach.

 

 

 

Kobiecy tatuaż: kolorowe rękawy!

 

 

Jeśli uważasz, że tatuaż jest fantastyczny, że tatuaż naprawdę dodaje człowiekowi uroku – i niczego się nie boisz, zobacz jak możesz zafundować sobie strój na cały sezon. Rękawy – tak nazywa się tatuaże, które zakrywają równo całe ręce, od ramion po nadgarstki. W przypadku tej kobiety, tatuaże wykonane zostały na kolorowo, a pojawiające się we wzorach motywy przeplatają się – to znaczy nie jest to „monolityczna” kompozycja, a kilka różnych wzorów dobranych do siebie.