Tatuaż na przedramieniu – motyw okularów

Fakt – zdjęcie zrobione w taki sposób, kiedy jedna osoba zakrywa twarz drugiej – a tatuaż na przedramieniu wygląda jak prawdziwe okulary, to fajna zabawa i fajny pomysł na fotkę. Tylko… ile razy do roku robimy takie zdjęcia? – No rzadko, a tatuaż zostaje na całe życie. Nie dajemy gwarancji, że to co widzicie na zdjęciu to tatuaż trwały, permanentny, jednak możemy podejrzewać że tak jest. Jeśli tak – brawa dla posiadacza tatuażu za odwagę. Jednak motyw okularów to trochę… nudny wzór na tatuaż. Za to nie oklepany, rzadki.

Tatuaże na nadgarstkach, które wyglądają jak bransoletki

 

 

Bransoletki są chyba najrzadziej noszonym elementem biżuterii – większość kobiet woli jednak kolczyki, łańcuszki, naszyjniki i pierścionki. Jednak są fanki tego typu biżuterii, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez czegoś eleganckiego na nadgarstku. Głównie fankom bransoletek, podsuwamy pomysł na tatuaż, który nie dość że zawsze będzie stanowił substytut bransoletki (jeśli zapomnimy założyć), to jeszcze fajnie będzie wyglądać z bransoletkami w kolorze złota, srebra czy w zasadzie w każdym innym kolorze.

 

 

 

Zabawny tatuaż z panienką na dłoni

 

 

Pierwszy raz spotykamy się z takim tatuażem, który można wykorzystać jako… ruchomą laleczkę. Tatuaż wykonany został na dłoni w taki sposób, że dłonie panienki znajdują się na palcach. Jak widać na fotce dołączonej do tego wpisu, laleczka może poruszać swoimi nogami i wyglądać, jakby tańczyła, szła, przemieszczała się. Co prawda rzadko decydujemy się na takie wzorki – to warto je sobie podejrzeć na zdjęciu, ot tak – z ciekawości.

 

 

 

Tatuaż na przedramieniu – geometryczny motyw ptaka

 

 

To nie przypadek, że w tatuażach jakie wrzucamy Wam tutaj, aby się nimi podzielić, często pojawia się motyw ptaków. Nie dlatego, że to nasz ulubiony motyw – a dlatego, że po prostu wiele osób lubi takie właśnie tatuaże. Ptaki po pierwsze kojarzą nam się z wolnością i przestrzenią, a po drugie – ładnie wyglądają. Są urocze. Lubimy na nie patrzeć, więc i w tatuażu chętnie po nie sięgamy. Nawet jeśli są w prostej geometrycznej formie – takie tatuaże nigdy nam się nie nudzą. I rzadko żałujemy, że je właśnie wybraliśmy.

 

 

 

Tatuaż z dużym piórem na męskim przedramieniu

 

 

Tatuaże z ptasimi piórkami kojarzą nam się głównie z kobietami. Motyw piórek pojawia się nie tylko w tatuażach: mamy ozdoby do włosów z kolorowymi syntetycznymi piórkami, naszyjniki i kolczyki z piórkami, motywy piór w naszywkach i nadrukach odzieżowych. Tymczasem również mężczyźni sięgają czasami po motyw piór – na przykład w tatuażu. Tu piórko na męskim przedramieniu wygląda na bardziej toporne niż piórka w kobiecych tatuażach – i słusznie. Facet powinien wybierać męski tatuaż, nie babski.

 

 

 

Kolorowe tatuaże z zaskakującymi wzorami

 

 

Tatuaże, które widzimy na zdjęciach, są zaskakujące ze względu na dobór nie kolorystki – a treści. Co tak dokładnie chciał posiadacz tatuażu za pomocą tego właśnie wzoru przekazać, pokazać całemu światu, tego nie możemy odgadnąć. Rzadko zdarza się, aby ktoś tatuował sobie portret wąsatego pana z błyskawicą na czole, prawda? W związku z tym, że to oryginalny motyw, postanowiliśmy podzielić się z Wami tymi zdjęciami.

 

 

 

Tatuaż, który przedstawia kwiaty i… – no właśnie, co?

 

 

Niektóre tatuaże, na jakie się decydujemy, wyglądają na tyle zagadkowo, że nawet najbardziej hojnie obdarzeni wyobraźnią ludzie mają problem z ich zrozumieniem. Tak jest w przypadku tatuażu ze zdjęcia: wyraźnie widzimy motyw kwiatów, jednak co poza tym znajduje się na tatuażu, trudno jest wychwycić. Cóż, dla jednych tatuaż ma być ozdobą dla nich samych tylko – a tylko niektórym zależy na tym, aby tatuaż podobał się innym i był przez innych dobrze rozumiany i interpretowany, odbierany.

 

 

 

Tatuaż z motywem kota – dla fanów futrzaków

 

 

Czasami jesteśmy w swoich zwierzętach zakochani tak bardzo, że jesteśmy w stanie umieścić ich portret w swoim tatuażu. Nie zakładamy, że tatuaż ze zdjęcia zrobiony został na podstawie wizerunku towarzyszącego tatuażowi kota… jednak z pewnością tatuaż ten jest w posiadaniu osoby, która ma słabość do futrzaków. Koty są mniej wdzięcznymi zwierzętami niż psy, jednak ich właściciele często są dosłownie pasjonatami tychże zwierząt.

 

 

 

Wytatuowane ręce wielkiego fana kina – rękawy

 

 

Rękawami nazywa się takie tatuaże, które pokrywają całe ręce – od ramienia, po nadgarstek. Są to tatuaże zwarte, nie rozrzuconych kilka motywów, nie połączonych razem. Na fotce widzicie kolorowe rękawy u kogoś, kto definitywnie jest wielkim fanem kina. No bo któż by inny zdecydował się na umieszczenie na swoim ciele takich motywów? Cóż, czasami tatuaże naprawdę nas potrafią zaskoczyć, nawet jeśli regularnie odwiedzamy różnego rodzaju strony i albumy, w których widzimy zdjęcia tatuażów.

 

 

 

Tatuaż na dłoni – ciekawy wzór

 

 

Tatuaże, które fundujemy sobie na dłoniach, zazwyczaj znajdują się po ich zewnętrznej stronie – co oczywiste. W końcu kiedy fundujemy sobie tatuaż, zazwyczaj robimy to nie tylko by podziwiać go wieczorami podczas kąpieli – zależy nam, by dobrze widzieli i odczytywali go także inni. Tatuaże po wewnętrznej stronie dłoni są mniej widoczne, więc wybieramy je rzadko. Poza tym czasem, przy drobnych tatuażach, wzór może wyglądać nie jak tatuaż – a zabrudzenie tuszem do rzęs.