Tatuaż na łydce: kolorowy, zabawny kotek

 

 

Podobnie jak w przypadku innych tatuaży, jakie już wrzucaliśmy na tę stronę – mamy tu do czynienia z zabawnym motywem, który zdradza poczucie humoru posiadaczki tatuażu. Nie wszystkie tatuaże muszą być „serio”, mówić coś o naszych poglądach i o naszym spojrzeniu na życie. Kolorowe tatuaże zawsze wyglądają uroczo – o ile są dobrze wykonane. Nawet proste wzory tatuażu, jak kocur ze zdjęcia, mogą wyglądać fajnie, przyciągać wzrok i podobać się innym.

 

 

 

Tatuaż na męskiej piszczeli – biomechanika

 

 

Tatuaże, które określamy mianem biomechaniki, to takie, które wyglądają, jakby nasza skóra była rozdarta – a pod spodem wystają nie tylko ludzkie kości i mięśnie, ale i coś w rodzaju… wnętrza robota. Tutaj mamy tatuaż, który wygląda tak, jakby spod skóry na nodze wystawał korpus maszyny, tylko i wyłącznie. Nie jest to tatuaż najwyższych lotów, ponieważ można spotkać się ze znacznie bardziej realistycznymi formami biomechaniki – jednak prezentuje się całkiem nieźle i wart jest przedstawienia, wart jest uwagi.

 

 

 

Delikatny tatuaż na kobiecym udzie

 

Pokazujemy Wam ten tatuaż nie tylko dlatego, że posiadająca go kobieta ma fantastyczne ciało i przyjemnie się na nią patrzy. Pokazujemy go, ponieważ tak na dobrą sprawę… nie do końca widać, co tatuaż prezentuje. Pamiętajmy, że kiedy wykonujemy sobie tatuaż i chcemy, aby był on dobrze widoczny i odczytywany także z większej odległości – musimy zafundować sobie tatuaż większy i mniej „koronkowy”, wzorek powinien być bardziej wyraźny z dalszej perspektywy. Jednak nie wszystkim z nas na tym właśnie zależy – więc nie ma co takiego tatuażu krytykować.

 

Tatuaż na stopie – kolorowy, różowy napis

 

 

Rzadko zdarza się, aby ktoś wybierał tatuaże bez wyraźnego ciemnego konturu – a jedynie w formie kolorowego wzoru, zwłaszcza napisu. Dlatego ten tatuaż – choć nie jest specjalnie fantastyczny ani niebanalny pod względem treści – wrzucamy, aby pokazać Wam, jak prezentują się jasne tatuaże. Napisy lepiej wyglądają po pierwsze w ciemnej wersji, a po drugie – lepiej jest jednak w tatuażu sięgać po czcionki przypominające odręczne pismo, które prezentuje się seksowniej, oryginalniej i bardziej estetycznie, niż na przykład drukowane litery z taką czcionką jak ta ze zdjęcia.

 

 

 

Tatuaż na kobiecej nodze – wyszczupla?

 

 

Tatuaże mogą dodawać nam kilogramów, albo ich odejmować. Tatuaże mogą sprawiać że nasza sylwetka wygląda atrakcyjniej – albo wręcz przeciwnie. Mogą sprawiać wrażenie, że nasze ciało – albo pewne jego części, wygląda asymetrycznie. Kiedy wybieramy wzór tatuażu, to równie dobrze zastanówmy się nad miejscem, w którym będziemy go lokować. Aby przypadkiem zamiast ozdoby, nie zafundować sobie czegoś niekoniecznie atrakcyjnego na całe życie.

 

 

 

Tatuaż na łydce: trójwymiarowy wzór

 

 

Kiedy spoglądamy na tatuaż zaprezentowany na zdjęciu dołączonym do tego wpisu, pierwsze skojarzenie to: łapa lwa odciśnięta na spękanej już gliniastej ziemi. Wzór naprawdę wygląda jak trójwymiarowy odcisk! Kiedy decydujemy się na taki tatuaż, musimy dokładnie zasugerować tatuażyście, że zależy nam na trójwymiarowym efekcie, aby wykonał wzór precyzyjnie.

 

 

 

Tatuaż biomechanika – kolorowy tatuaż na łydce

 

 

Biomechanika, to rodzaj tatuażu, który prezentuje nasze ciało w oryginalny i nietuzinkowy sposób. Zazwyczaj wygląda to tak, jakby nasze ciało w pewnym miejscu było rozcięte, pozbawione skóry. Pod spodem widzimy połączenie wzorów, które kojarzą nam się z robotami – na przykład tak jak na zdjęciu. Tatuaż wygląda tak, jakby nasza łydka w jednym miejscu obdarta była ze skóry, a zamiast kości w nodze mamy metalowy pręt.

 

 

 

Tatuaż z zadziorną palemką – tatuaż na nodze

Niektóre wzory tatuażu, które sobie fundujemy, mają za zadanie powiedzieć coś o naszym charakterze. Czy taka palemka coś o nas mówi? Czy taki tatuaż mówi coś o właścicielu? Jak dla nas, mówi tyle, że ta osoba ma słabość do ciepłych i gorących klimatów – albo lubi dobrze się bawić. Jakoś palmowe wzory – nie tylko w tatuażu – kojarzą nam się głównie z drinkami na ciepłym wybrzeżu… :- )

 

Tatuaż na udzie – księżyc w różnych fazach

 

 

Koncepcja tatuażu jest niewątpliwie ciekawa, zwłaszcza dla osoby, która interesuje się tematyką astronomii i astrologii również. Jednak czy taki tatuaż Wam się podoba, czy chciałybyście mieć go na swoim ciele? W tatuażu jest dużo czerni, która jest po prostu jednolita. Tym samym tatuaż wygląda nieco ciężko, mimo że powierzchniowo nie zajmuje sporo.

 

 

 

Wytatuowana w kolorze kobieca łydka – seksowna?

 

 

Niektórym z nas tatuaże się podobają – innym mniej. Jeśli tu jesteś, na tej stronie, to zapewne należysz do grona fanów tatuażu. Jednak fani tatuażu także dzielą się na dwie grupy, mówiąc ogólnikowo: na fanów tatuażów delikatnych i tatuażów, które zakrywają części naszego ciała w mocny sposób. Na zdjęciu widzimy wytatuowaną w kolorze kobiecą łydkę… Dla jednych z nas to widok niewątpliwie seksowny, dla innych – taki tatuaż, to „zepsucie” piękna kobiecych nóg. Do jakiej grupy Ty należysz?