Tatuaże na nadgarstkach, które wyglądają jak bransoletki

 

 

Bransoletki są chyba najrzadziej noszonym elementem biżuterii – większość kobiet woli jednak kolczyki, łańcuszki, naszyjniki i pierścionki. Jednak są fanki tego typu biżuterii, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez czegoś eleganckiego na nadgarstku. Głównie fankom bransoletek, podsuwamy pomysł na tatuaż, który nie dość że zawsze będzie stanowił substytut bransoletki (jeśli zapomnimy założyć), to jeszcze fajnie będzie wyglądać z bransoletkami w kolorze złota, srebra czy w zasadzie w każdym innym kolorze.

 

 

 

Tatuaż z kluczem wiolinowym na nadgarstku – tatuaż dla fanek muzyki!

 

 

Kobiecy coraz częściej mają ochotę na tatuaże na nadgarstkach! Kiedy przeglądamy przeróżne stronki poświęcone tatuażom – nie tylko takie jak nasza, możemy zaobserwować, że bardzo wiele kobiet sięga po tatuaże, które widać jest na co dzień. Wystarczy podciągnąć na górę odrobinę sweterek, aby pokazać wszystkim wokół, że ma się na nadgarstku tatuaż. Niekoniecznie musi to być napis – może to być np. motyw związany z muzyką, jak ten ze zdjęcia.

 

 

 

Zabawny tatuaż na nadgarstku: szkic zwierzątka

 

 

Co to za zwierzątko, można by się kłócić. Dla nas to króliczek, bo na zająca ma zdecydowanie zbyt krótkie uszy:- ) Wrzucamy go na naszą stronę, by pokazać Wam, że nie wszyscy podchodzą do tatuażu całkiem serio, całkiem na poważnie. Są ludzie, którzy tatuaż także traktują jako formę zabawy. Formę zabawy ze swoim ciałem. Kiedy widzimy u kogoś taki zabawny tatuaż, nawet w formie prostego szkicu – możemy śmiało „podejrzewać go” o poczucie humoru:- )

 

 

 

Geometryczny, drobny tatuaż na nadgarstku – ptak

 

 

Kiedy kobiety decydują się na tatuaż, zazwyczaj wybierają symetryczne i dość opływowe wzory. Rzadko zdarza się, aby kobieta wybierała tatuaż geometryczny o ostrych rysach – a jednak. Na zdjęciu dołączonym do wpisu, podrzucamy pomysł na geometryczny wzorek, który prezentuje motyw ptaka. Raczej do wykonania w drobnej wersji, nie w formie obszernego tatuażu – ponieważ obszerny i zajmujący większą powierzchnię tatuaż nie prezentowałby się dobrze.

 

 

 

Tatuaż z napisem na nadgarstku

 

 

Tak jak wspominaliśmy przy poprzednim zdjęciu, przy jego opisie, tatuaże na nadgarstkach są ostatnio bardzo popularne – a wśród nich najbardziej popularne są tatuaże z napisami. To szybki i prosty sposób na zaprezentowanie całemu światu i utrwalenie dla samych siebie – ważnych w naszym życiu słów, zdań. Nie warto w tatuażu powielać oklepanych fraz tylko dlatego, że gdzieś je wypatrzyliśmy i ładnie się prezentują. Lepiej poszukać głęboko w swoich myślach czegoś, co naprawdę jest dla nas ważne na tyle, że chcemy umieścić to w tatuażu na całe życie.

 

 

 

Tatuaż na nadgarstku – motyw Myszki Mickey

 

 

Jednymi z najbardziej popularnych ostatnio kobiecych tatuaży są te, które umieszczone są na nadgarstku. Kobiety często decydują się na delikatne, nie rzucające się w oczy wzory. Wybieramy napisy, motyw kokardy, kotwicy, serc – ale nie tylko. Na zdjęciu widzicie fajny pomysł na dziewczęcy tatuaż, który za pomocą delikatnego szkicu prezentuje postaci z jednej z najbardziej popularnych bajek – Myszki Mickey.

 

 

 

Tatuaż na nadgarstku – jak kokardka

 

 

Zastanawiasz się nad zafundowaniem sobie tatuażu, jednak nie jesteś pewna, co by to miało być? Chcesz ozdobić swoje ciało, ponieważ tatuaże bardzo Ci się podobają, a niekoniecznie pokazywać za pomocą tatuażu, jakie są Twoje poglądy i jakie jest Twoje spojrzenie na świat? Spróbuj zatem wybrać wzór tatuażu w taki sposób, aby spełniał on rolę… biżuterii. Aby zawierał w sobie motywy, które Ci się podobają (kobiece i delikatne, albo mocne i zdecydowane). Przykład? Tatuaż na nadgarstku, który wygląda jak bransoletka wykonana z delikatnej materiałowej kokardki.

 

 

 

Malutki tatuaż na kobiecym nadgarstku – ważka

 

 

Kobiety rzadziej niż mężczyźni decydują się na pokaźne tatuaże, zakrywające sporą część ciała. Za to częściej decydują się na tatuaże w wersji mikro, na które mężczyźni rzadko mają ochotę – bo wydają się im one mało męskie. Tatuaż, który zaprezentowany został na zdjęciu, to tatuaż zdecydowanie kobiecy. Nie ma co się takich obawiać – zawsze można po jakimś czasie przerobić je na większy wzór, który wyraźniej będzie ozdabiał nasze ciało.

 

 

 

Tatuaż na kobiecym nadgarstku: delikatny wzór z piórkiem

 

 

Kobiety lubią wybierać delikatne wzory tatuażu, bo same też uważają się za istoty delikatne. Zazwyczaj swoim strojem, makijażem, fryzurą – i całą otoczką – chcemy pokazać i sobie, i innym, że jesteśmy kobiece. A więc ciepłe, delikatne, seksowne, pociągające, elegancki i szykowne. Z drugiej strony – niektórych dodatków używamy, by podkreślić swój charakter. Taki tatuaż jak na zdjęciu, to dwa w jednym. Z jednej strony symbol delikatnego piórka, z drugiej strony, tatuaż sam w sobie jest czymś dla osób odważnych.

 

 

 

Tatuaże z napisami zalewają strony poświęcone tej sztuce!

 

 

Gdyby przeprowadzić statystykę, które tatuaże pojawiają się ostatnio na kobiecych ciałach najczęściej, z pewnością byłyby to drobne napisy. Zaczęło się chyba od mody, którą dziewczyny chętnie powielały po Rihannie. Dzisiaj nie każda z nich jest dumna z tego, że naśladowała taką a nie inną „artystkę”, ale nie o tym mowa. Tatuaż z napisem powinien być dobrze przemyślany. Cytaty w obcych językach sto razy sprawdzone, żeby nie było głupich błędów – a imię ukochanego… lepiej wyryć na drzewie, niż uwiecznić na swoim ciele. Na wszelki wypadek:- )