Tatuaż na łydce: kolorowy, zabawny kotek

 

 

Podobnie jak w przypadku innych tatuaży, jakie już wrzucaliśmy na tę stronę – mamy tu do czynienia z zabawnym motywem, który zdradza poczucie humoru posiadaczki tatuażu. Nie wszystkie tatuaże muszą być „serio”, mówić coś o naszych poglądach i o naszym spojrzeniu na życie. Kolorowe tatuaże zawsze wyglądają uroczo – o ile są dobrze wykonane. Nawet proste wzory tatuażu, jak kocur ze zdjęcia, mogą wyglądać fajnie, przyciągać wzrok i podobać się innym.

 

 

 

Tatuaż na łydce: trójwymiarowy wzór

 

 

Kiedy spoglądamy na tatuaż zaprezentowany na zdjęciu dołączonym do tego wpisu, pierwsze skojarzenie to: łapa lwa odciśnięta na spękanej już gliniastej ziemi. Wzór naprawdę wygląda jak trójwymiarowy odcisk! Kiedy decydujemy się na taki tatuaż, musimy dokładnie zasugerować tatuażyście, że zależy nam na trójwymiarowym efekcie, aby wykonał wzór precyzyjnie.

 

 

 

Tatuaż biomechanika – kolorowy tatuaż na łydce

 

 

Biomechanika, to rodzaj tatuażu, który prezentuje nasze ciało w oryginalny i nietuzinkowy sposób. Zazwyczaj wygląda to tak, jakby nasze ciało w pewnym miejscu było rozcięte, pozbawione skóry. Pod spodem widzimy połączenie wzorów, które kojarzą nam się z robotami – na przykład tak jak na zdjęciu. Tatuaż wygląda tak, jakby nasza łydka w jednym miejscu obdarta była ze skóry, a zamiast kości w nodze mamy metalowy pręt.

 

 

 

Wytatuowana w kolorze kobieca łydka – seksowna?

 

 

Niektórym z nas tatuaże się podobają – innym mniej. Jeśli tu jesteś, na tej stronie, to zapewne należysz do grona fanów tatuażu. Jednak fani tatuażu także dzielą się na dwie grupy, mówiąc ogólnikowo: na fanów tatuażów delikatnych i tatuażów, które zakrywają części naszego ciała w mocny sposób. Na zdjęciu widzimy wytatuowaną w kolorze kobiecą łydkę… Dla jednych z nas to widok niewątpliwie seksowny, dla innych – taki tatuaż, to „zepsucie” piękna kobiecych nóg. Do jakiej grupy Ty należysz?

 

 

 

Zabawny pan: tatuaż na nodze

 

 

Jeśli wydaje Ci się, że w tatuażu już nic Cię nie zdziwi, poprzeglądaj uważnie propozycje pokazane na naszej stronie. Niektóre tatuaże są tak zaskakujące, że mamy problem z opisaniem ich. No bo co na przykład napisać o tym tatuażu ze zdjęcia? Tatuaż przedstawia pana w średnim wieku, który wygląda trochę jak postać z kreskówki czy komiksu. Pan leci gdzieś w przestrzeń, trzymając za sznurek balonik… I co więcej napisać o tym tatuażu? Że jest zabawny i na pewno unikatowy?

 

 

 

Tatuaż na męskiej łydce i piszczeli

 

 

Lokalizacja tatuażu dla osoby, która nie jest po medycynie, jest nieco skomplikowana: my zakładamy, że to pomiędzy łydką a piszczelem. Tatuaże z napisami pojawiają się ostatnio głównie na kobiecych ciałach, w formie niczym nie ozdobionych, nie obramowanych słów czy zdań. Na zdjęciu widzimy kompozycję słowną nieco trudną do zrozumienia, kiedy spoglądamy na ten tatuaż… ale cóż, każdy ma swoje gusta.

 

 

 

Tatuaż na łydce i stopie – kwiatowy motyw z kolorami

 

 

Co prawda nie jesteśmy pewni, czy to co widzimy na zdjęciu, to rzeczywiście tatuaż, czy może obrazek namalowany markerem dla zabawy… jednak dodajemy to zdjęcie. Dodajemy, aby pokazać, że nie każdy tatuaż w kolorze może wypaść na 100% dobrze. Tatuaże, które wyglądają jedynie jak szkice potraktowane odrobiną koloru, mogą wyglądać na tatuaże nie dokończone, takie których tatuażysta nie zdążył wykonać do końca.

 

 

 

Tatuaż na kobiecej łydce – kwiatowy wzór jak abstrakcyjna akwarela

 

 

Coraz popularniejsze stają się wzory tatuażu, które przypominają albo szkice, albo obrazy malowane akwarelą. Te drugie nie mają wyraźnych konturów i są zdecydowanie bardzo delikatne – czasami stawiamy na obrazy przedstawiające krajobrazy, czasem ulubione zwierzęta, postaci. Czasami wybieramy… odrobinę abstrakcji, bo nawet w czymś tak ważnym (tatuaż jest z założenia na całe życie) nie obawiamy się postawić na coś szalonego, innego.

 

 

 

Trupi tatuaż na łydce – sadystyczny i drastyczny widok?

 

 

Osoba wrażliwa na krew i przykre widoki ludzkich ran nie powinna bliżej przyglądać się temu tatuażowi, bo może to spowodować omdlenie:- ) Jednak sporo z nas lubi po podglądać sobie od czasu do czasu czyjeś cierpienie. W wielu z nas są sadystyczne zalążki, nie ma co ukrywać. Tatuaże z krwawymi widokami, martwymi ludźmi, rozkładającymi się ludzkimi zwłokami… cóż, pojawiają się na naszych ciałach całkiem często. Może nie tak drastyczne widoki jak ten ze zdjęcia lubimy sobie tatuować, ale czaszki i kościotrupy – całkiem chętnie.

 

 

 

Prosty tatuaż – męska łydka

 

 

Czasami kiedy oglądasz katalogi lub albumy z tatuażami, widzisz prawdziwe dzieła sztuki. Tatuaże wykonywane są niczym najlepszej jakości grafika komputerowa – mogą wyglądać nawet na trójwymiarowe rzeźby! A czasami napotykasz się na wzorki takie jak ten ze zdjęcia – czarna plama z odrobiną konturów. To wcale nie oznacza, że osoba posiadająca tatuaż nie chciała wydać więcej pieniędzy, albo trafiła na złe studio tatuażu. Może po prostu akurat taki wzorek jej się podobał.