Tatuaż na kobiecej łopatce – niewielki motyw pawia

Tatuaże z ptakami pojawiają się całkiem często. Głównie są to motywy przedstawiające w tatuażu orła – albo pawia właśnie. Ten drugi, to jeden z ulubionych zwierzęcych motywów dla kobiet, ze względu na elegancję tych ptaków. Pawie można przedstawiać – nie tylko w tatuażu – w różnych wersjach, z mniej lub bardziej rozpostartym ogonem, mniej lub bardziej kolorowym. Ale zawsze efekt jest jeden (o ile tatuaż jest wykonany profesjonalnie) – całość prezentuje się świetnie.

Tatuaż na łopatce – ludzkie oko

 

 

Tatuaż, który prezentujemy na zdjęciu, wygląda jak kobiece oko umalowane precyzyjnie. Makijaż iście imprezowy, można powiedzieć wręcz, że kabaretowy. Po co ktoś tatuuje sobie oko na łopatce? – Powód jest na pewno jeden: po prostu taki wzór tatuażu komuś wpadł w oko i prezentuje się atrakcyjnie. Nie wszystkie tatuaże muszą nieść za sobą jakieś przesłanie, zdradzać poglądy czy spojrzenie na świat posiadacza. Czasem tatuujemy sobie coś – aby uatrakcyjnić nasze ciało, niekoniecznie pokazywać wszystkim wokół co myślimy o świecie i co mamy w sercu.

 

 

 

Piękny, realistyczny, kolorowy tatuaż z motywem tygrysa

 

 

Tygrysy i lwy to chyba najczęściej tatuowane ssaki. Nie tylko mężczyźni decydują się na tatuaże prezentujące tego typu zadziorne zwierzęta – bo i kobiety czasami wybierają takie tatuaże. Niezależnie od tego, w jakim miejscu na ciele tatuujemy sobie zwierzątko (a w zasadzie: zwierzysko!), czy tatuujemy tylko głowę czy całe ciało – zawsze wybierajmy jak najbardziej realistyczne wzory, które będą przedstawiały zwierzę dokładnie – jak w przypadku tatuażu, który podrzuciliśmy na zdjęciu.

 

 

 

Tatuaż z motywem żółwia – tatuaż na łopatce

 

 

Wybrane wzory w tatuażu zazwyczaj możemy zaprezentować na wiele sposobów. Na przykład wzór z żółwiem – moglibyśmy przedstawić go w kolorowym tatuażu w realistyczny sposób, możemy przedstawić w formie szkicu w wersji czarnej, a możemy też wydziabać sobie coś takiego jak na zdjęciu, gdzie nasz żółw będzie układał się z kilku różnych drobnych linii i „bohomazów”.

 

 

 

Delikatny tatuaż na kobiecej łopatce – kwiaty i motyle

 

 

Kwiaty i motyle w tatuażach kobiet pojawiają się bardzo często. Kobiety lubią te wzory, bo kojarzą im się z delikatnością i naturalnym urokiem. Wszystko można przedstawić w tatuażu dobrze, albo źle. Można też średnio – i chyba ten tatuaż ze zdjęcia, jest przykładem wzoru wykonanego w średniej jakości sposób. Nie warto na tatuażach oszczędzać – tyle podpowiadamy. W końcu to decyzja na całe życie.

 

 

 

Pomysłowy tatuaż dla kobiety – i nie tylko

 

 

W tatuażu generalnie najbardziej liczą się trzy rzeczy. Wzór powinien być ciekawy – nie ma co powielać i kopiować kropka w kropkę gotowców, zwłaszcza tych które w danym sezonie wybiera wiele osób. Wzór powinien być dobrze wykonany – dobry tatuaż, to tatuaż wykonany w profesjonalnym studio przez doświadczoną osobę. Trzecia sprawa – tatuaż powinien mieć odpowiednią lokalizację, bo niektóre tatuaże, zwłaszcza duże, mogą nam dodawać optycznie kilogramów albo zniekształcać naszą sylwetkę.

 

 

 

Tatuaż nie musi być duży – wystarczy, że jest oryginalny

 

 

Tatuaże ozdabiają nasze ciało na wiele różnych sposobów. Niektóre z nich traktujemy niemalże jak biżuterię: na przykład kobiece tatuaże na nadgarstku, które wyglądają jak bransoletka, czy przyczepiona bezpośrednio do skóry broszka. Niektóre tatuaże porażają nas obfitością kolorów, inne tatuaże rozmiarami, a jeszcze inne – swoją oryginalną formą, albo oryginalnym motywem. Ten tatuaż ze zdjęcia, na kobiecej łopatce, należy zdecydowanie do tych ostatnich.

 

 

 

Tatuaż na łopatce – koci uśmiech

 

 

Co prawda nie potrafimy teraz Wam podpowiedzieć, z jakiej bajki wziął się ten motyw, ale kojarzy nam się z jakąś bajką o kocisku. Niektóre wzory tatuaży, choć są zabawnymi prezentacjami różnych motywów, wydają nam się jeszcze bardziej odważne, niż takie tatuaże które kojarzą nam się z sadystami czy satanistycznymi motywami:- ) Zwłaszcza, że często za pomocą tatuażu chcemy w pewien sposób dodać sobie odwagi.

 

 

 

Tatuaż na łopatce – kotwica w wersji szkicu

 

 

Gdyby trzeba było określić, ile jest różnych stylów tatuażu – kategorii byłoby naprawdę sporo. Na zdjęciu widzimy tatuaż w formie kotwicy na kobiecej łopatce, który wygląda jak delikatny szkic narysowany ołówkiem, długopisem, albo cienkopisem. Wbrew pozorom, czasem najmniej zaawansowane tatuaże prezentują się najlepiej. Wcale nie trzeba skomplikowanych wzorów i skomplikowanej formy, aby tatuaż wyglądał dobrze.

 

 

 

Symetryczne tatuaże na łopatkach – ptaki

 

 

Nie będziemy po raz kolejny komentować tego, że ostatnio jak grzyby po deszczu rosną nam tatuaże z wizerunkiem ptaków. Skupmy się na lokalizacji tatuaży, które widzimy na zdjęciu. W tatuażach często wybieramy symetryczne ułożenie wzorów, ponieważ w taki sposób tatuaże prezentują się dla większości z nas najlepiej. Do tego tatuaże, które ułożone są na naszym ciele symetrycznie, nie obciążają w żaden sposób naszej sylwetki i nie zaburzają jej naturalnej symetrii.