Tatuaż na męskiej klatce piersiowej – koronkowy wzorek

 

 

Mężczyźni nie często decydują się na tatuaże, które przypominają koronkowe wzorki – a jednak. Jak widać na fotce dołączonej do tego posta, są i tacy, którzy sięgają po tatuaże, które wyglądają jak cień odbijającej się na ciele… firanki. Czy to dobry pomysł na tatuaż? Każdy pomysł jest dobry, o ile nam samym się podoba. Śmiało można powiedzieć, że to wzór wymagający wiele cierpliwości i precyzji, by wykonany został dobrze.

 

 

 

Tatuaż na męskiej klatce piersiowej – kiedy wygląda sexy?

 

 

Jeden z ostatnich wpisów na naszym blogu był na temat tego, kiedy tatuaże wyglądają sexy. Choć nie lubimy się powtarzać to tym razem powtórzymy: tatuaż na naszym ciele wygląda dobrze, kiedy nasze ciało wygląda dobrze. Im atrakcyjniej zbudowana męska klatka piersiowa, tym też atrakcyjniej będą wyglądały tatuaże, bo będą stanowiły ozdobę, a nie przykrywkę męskiego ciała. Tatuaże na klatce piersiowej u faceta są sexy, kiedy sam facet taki właśnie jest!

 

 

 

Tatuaż na męskiej klatce piersiowej

 

 

Tatuaże, które zajmują dużą powierzchnię ciała, są zazwyczaj zwarte. Tatuaż, który prezentujemy na zdjęciu dołączonym do tego wpisu, to tatuaż, którego kompozycja jest raczej „rzadka”. To zdecydowanie tańsza forma tatuażu, niż mocno zwarte motywy. Tatuaż opowiada pewną historyjkę, którą możemy odczytywać na wiele sposobów. To wzór, który wygląda nieco zaskakująco, ze względu na formę tatuażu, nie treść.

 

 

 

Tatuaż na kobiecym dekolcie – napis

 

 

Kobiety rzadko ozdabiają swój dekolt tatuażem, ponieważ zazwyczaj obawiają się, że za jakiś czas może on nie wyglądać już tak korzystnie. To słuszne rozterki, bo czasami zdarza się przecież, że to co w tatuażu podoba nam się w wieku 20 lat, za kolejnych 20 lat może nas nieco peszyć i powodować, że będziemy się krępować. Łatwiej jest i rozsądniej – postawić na tatuaż na plecach, których przecież nie oglądamy na co dzień.

 

 

 

Wytatuowana męska klata – tatuaż-kontur

 

 

Choć pan ze zdjęcia ma sporo tatuaży, my skoncentrujemy się na tym umieszczonym centralnie. To jedynie kontur głowy jelenia… co wygląda dość dziwacznie. Kiedy decydujemy się na tatuaż, a okazuje się, że nie jesteśmy w stanie za jednym razem wykonać całości (bo zajęłoby to kilka ładnych godzin), stawiamy na początku na szkic, który potem uzupełniamy. Jednak szkic to nie to samo, co zwykła kreska w postaci konturu, jak ta ze zdjęcia.

 

 

 

Tatuaż na męskiej klatce piersiowej: Indianin na koniu

 

 

Widzieliśmy już przeróżne tatuaże na męskich klatkach piersiowych. Niektóre umieszczane są tylko w górnej części, inne sięgają po sam brzuch, jeszcze inne – jak ten ze zdjęcia – rozproszone są asymetrycznie. Tatuaż powinien podobać się głównie, przede wszystkim nam samym. Nie ma większego znaczenia, że komuś nie wpadnie on w oko – bo to przecież nasze ciało tatuaż będzie ozdabiał przez całe życie.

 

 

 

Mroczny tatuaż na klatce piersiowej

 

 

Mroczne tatuaże – kto je częściej wybiera, kobiety czy mężczyźni? Przeglądając strony poświęcone tatuażowi ciężko to stwierdzić, bo zarówno kobiety jak i mężczyźni lubią sobie fundować wzory, które kojarzą nam się ze śmiercią i mrokiem. Najczęściej wybieramy motyw czaszki, motyw kościotrupów. Lubimy takie tatuaże, bo one w pewien sposób dodają nam siły. Oswajamy się ze śmiercią – a poza tym za pośrednictwem takiego tatuażu pokazujemy światu, że śmierć nam nie straszne.

 

 

 

Kolorowy tatuaż na klatce piersiowej – motyw smoka

 

 

Skąd możemy stwierdzić, że to co widzimy na zdjęciu, ma jakiś związek ze smokami? Możemy tak podejrzewać, kiedy widzimy w tatuażu łuski, kojarzące nam się ze smoczymi motywami z kultury dalekiego wschodu. Im bardziej skomplikowany wzór tatuażu, tym zazwyczaj bardziej przyciąga wzrok potencjalnych obserwatorów. Dobrze jest jednak, by tatuaż nie był chaotyczny – i nie tracił przez to swojego uroku.

 

 

 

Kolorowy tatuaż na męskiej klatce piersiowej – ozdobna rama

 

 

Nazwaliśmy ten tatuaż w temacie ozdobną ramą, bo w zasadzie trudno powiedzieć, co tak naprawdę przedstawia. Możemy powiedzieć o nim, że wygląda zawodowo – to dobra robota tatuażysty. Jest symetryczny, zgrany, układa się w całość, kompozycja tatuażu jest w porządku.

 

 

 

Kobiecy tatuaż na klatce piersiowej

 

 

Zdjęcie zostało dodane do tego wpisu, ponieważ chcemy poruszyć temat tatuażu na klatce piersiowej – kobiecej klatce piersiowej. Odważna kobieta z pewnością powie, że co z tego, że za dwadzieścia, czterdzieści lat dekolt się zmarszczy, a wraz z nim zmarszczy się tatuaż. Kiedy jesteśmy starzy, wyglądamy staro i tyle – więc i tatuaż się starzeje wraz z nami. Coś w tym jest, jednak… przemyśl dobrze, czy chcesz ryzykować. Może warto wybrać mniej widoczne miejsce? Którego nie trzeba będzie później maskować…