Tatuaż na męskiej klatce piersiowej – koronkowy wzorek

 

 

Mężczyźni nie często decydują się na tatuaże, które przypominają koronkowe wzorki – a jednak. Jak widać na fotce dołączonej do tego posta, są i tacy, którzy sięgają po tatuaże, które wyglądają jak cień odbijającej się na ciele… firanki. Czy to dobry pomysł na tatuaż? Każdy pomysł jest dobry, o ile nam samym się podoba. Śmiało można powiedzieć, że to wzór wymagający wiele cierpliwości i precyzji, by wykonany został dobrze.

 

 

 

Tatuaż na męskiej klatce piersiowej – kiedy wygląda sexy?

 

 

Jeden z ostatnich wpisów na naszym blogu był na temat tego, kiedy tatuaże wyglądają sexy. Choć nie lubimy się powtarzać to tym razem powtórzymy: tatuaż na naszym ciele wygląda dobrze, kiedy nasze ciało wygląda dobrze. Im atrakcyjniej zbudowana męska klatka piersiowa, tym też atrakcyjniej będą wyglądały tatuaże, bo będą stanowiły ozdobę, a nie przykrywkę męskiego ciała. Tatuaże na klatce piersiowej u faceta są sexy, kiedy sam facet taki właśnie jest!

 

 

 

Tatuaż na męskiej klatce piersiowej

 

 

Tatuaże, które zajmują dużą powierzchnię ciała, są zazwyczaj zwarte. Tatuaż, który prezentujemy na zdjęciu dołączonym do tego wpisu, to tatuaż, którego kompozycja jest raczej „rzadka”. To zdecydowanie tańsza forma tatuażu, niż mocno zwarte motywy. Tatuaż opowiada pewną historyjkę, którą możemy odczytywać na wiele sposobów. To wzór, który wygląda nieco zaskakująco, ze względu na formę tatuażu, nie treść.

 

 

 

Męski tatuaż w formie delikatnego szkicu

 

 

Tatuaż na zdjęciu, które dodajemy do tego wpisu, wygląda jak szkic męskiej podkoszulki. Czy to prawdziwy tatuaż, czy jedynie model namalował sobie taki wzorek na przykład czarną kredką do oczu czy flamastrem, aby zapozować do zdjęcia? Nie wiemy. Jednak wzorek nam się spodobał, bo jest ciekawy. Zdecydowanie inny – i zdecydowanie takiego tatuażu jeszcze nie widzieliśmy, dlatego też go tu wrzucamy żeby się z Wami podzielić.

 

 

 

Wytatuowana męska klata – tatuaż-kontur

 

 

Choć pan ze zdjęcia ma sporo tatuaży, my skoncentrujemy się na tym umieszczonym centralnie. To jedynie kontur głowy jelenia… co wygląda dość dziwacznie. Kiedy decydujemy się na tatuaż, a okazuje się, że nie jesteśmy w stanie za jednym razem wykonać całości (bo zajęłoby to kilka ładnych godzin), stawiamy na początku na szkic, który potem uzupełniamy. Jednak szkic to nie to samo, co zwykła kreska w postaci konturu, jak ta ze zdjęcia.

 

 

 

Tatuaż na męskiej klatce piersiowej: Indianin na koniu

 

 

Widzieliśmy już przeróżne tatuaże na męskich klatkach piersiowych. Niektóre umieszczane są tylko w górnej części, inne sięgają po sam brzuch, jeszcze inne – jak ten ze zdjęcia – rozproszone są asymetrycznie. Tatuaż powinien podobać się głównie, przede wszystkim nam samym. Nie ma większego znaczenia, że komuś nie wpadnie on w oko – bo to przecież nasze ciało tatuaż będzie ozdabiał przez całe życie.

 

 

 

Mroczny tatuaż na klatce piersiowej

 

 

Mroczne tatuaże – kto je częściej wybiera, kobiety czy mężczyźni? Przeglądając strony poświęcone tatuażowi ciężko to stwierdzić, bo zarówno kobiety jak i mężczyźni lubią sobie fundować wzory, które kojarzą nam się ze śmiercią i mrokiem. Najczęściej wybieramy motyw czaszki, motyw kościotrupów. Lubimy takie tatuaże, bo one w pewien sposób dodają nam siły. Oswajamy się ze śmiercią – a poza tym za pośrednictwem takiego tatuażu pokazujemy światu, że śmierć nam nie straszne.

 

 

 

Żaglowiec na męskiej klatce piersiowej

 

 

Mężczyźni chętnie wybierają marynistyczne motywy w swoich tatuażach, nawet jeśli nie są fanami żeglarstwa. Morze kojarzy nam się z wakacjami i urlopem. Kojarzy nam się z wolnością, podobnie jak żeglarstwo. Marynarze co prawda często mają trudne życie, a co dopiero kilkaset lat temu – bez GPS i bez jakiejkolwiek łączności z domem, nawet z portu. Na zdjęciu piękny motyw żaglowca w tatuażu na męskiej klatce piersiowej.

 

 

 

Tatuaż na męskiej klacie: motyw wilka i… motyla!

 

 

Takie połączenie, jakie możemy zobaczyć w tatuażu ze zdjęcia dołączonego do tego wpisu, to rzadkość. Widzimy połączenie dzikiego zwierzęcia… a powyżej motyw motyla. Na motyle w tatuażu częściej, co oczywiste, decydują się kobiety – ponieważ te motywy kojarzą nam się z delikatną dziewczęcością. Jednak w takiej kompozycji, choć motylek umieszczony jest na samej górze klatki piersiowej, tatuaż nie odbiera jego posiadaczowi męskości.

 

 

 

Kolorowy tatuaż na klatce piersiowej – motyw smoka

 

 

Skąd możemy stwierdzić, że to co widzimy na zdjęciu, ma jakiś związek ze smokami? Możemy tak podejrzewać, kiedy widzimy w tatuażu łuski, kojarzące nam się ze smoczymi motywami z kultury dalekiego wschodu. Im bardziej skomplikowany wzór tatuażu, tym zazwyczaj bardziej przyciąga wzrok potencjalnych obserwatorów. Dobrze jest jednak, by tatuaż nie był chaotyczny – i nie tracił przez to swojego uroku.