Zabawny (a może obleśny?) tatuaż z kotem

 

 

Mało kto odważyłby się na wytatuowanie sobie czegoś takiego. Co jest na zdjęciu, nie musimy chyba specjalnie opisywać… W każdym razie: zanim zdecydujesz się na podobny tatuaż, przemyśl decyzję dwa razy intensywniej, niż w przypadku normalnego tatuażu. Taki wzór wygląda wulgarnie – a dla niektórych wręcz obleśnie, odrzucająco, paskudnie. Dla jednych to może być zabawne – jednak dla większości taki tatuaż, to po prostu oznaka braku smaku i gustu!

 

 

 

Delikatny, intymny kobiecy tatuaż

 

 

Tatuaże robimy sobie, fundujemy sobie, z różnych powodów. Czasami chcemy zawrzeć w nich jakieś ważne dla nas myśli, czasami chcemy prezentować je całemu światu – a czasami robimy je dla siebie, ewentualnie dla swojego partnera. Bo tylko my i on możemy go zobaczyć. Tak jest chyba z tatuażem ze zdjęcia, które wrzucamy do tego postu. Jest w takim miejscu, że mało kto ma do niego dostęp – no chyba, że jesteśmy na plaży i mamy naprawdę skąpe bikini. O takim tatuażu można śmiało powiedzieć, że to ozdoba bardzo intymna i osobista.

 

 

 

Tatuaż na kobiecym brzuchu – pawie pióra

 

 

Lubimy motywy piórek, bo kojarzą nam się z delikatnością. Najczęściej kiedy przedstawiamy w tatuażach pióra, to są to lekkie, delikatne puszki o niewielkim rozmiarze. Drugi motyw piór w tatuażu, które wybieramy najczęściej, to pawie pióra. Dzięki swoim kolorom wyglądają oryginalnie i ciekawie na każdej części ciała. Na zdjęciu podrzucamy tatuaż na brzuchu, kobiecym brzuchu. Tatuaż jest bardzo ciemny i mocny – nie sposób go przegapić.

 

 

 

Duży tatuaż na męskim brzuchu – nieśmiertelny motyw kotwicy

 

 

Tatuaże z kotwicami, które prezentowane w tym miejscu, na tej stronie, były już wielokrotnie, zazwyczaj pojawiają się na naszym ciele w małej wersji. Są niewielkie i delikatne. Tutaj widzimy coś przełomowego – można tak powiedzieć. Duża kotwica, wytatuowana na męskim brzuchu i boku – to coś, co rzadko widujemy, przeglądając zdjęcia z tatuażami. Kotwice to motywy nieśmiertelne, ponadczasowe, tatuaże z kotwicami są unisex i dla każdego.

 

 

 

Tatuaż na męskim brzuchu – tatuaż szkic

 

 

Większość z nas woli tatuaże, które są pełne, a więc wyglądają jak rysunki, grafiki, obrazy – a nie puste szkice. Jednak czasami taki tatuaż, który jest jedynie pustym szkicem, wygląda równie dobrze. Co więcej – jeśli mamy bardzo duże parcie na kolejny tatuaż, a nasz portfel nie pozwala nam na wykonanie dziary od razu – możemy najpierw zafundować sobie szkic, a za jakiś czas tatuaż uzupełnić wedle uznania.

 

 

 

Tatuaże, które dodają męskości

 

 

Mężczyźni często uważają, że tatuaże dodają im męskości – bezwzględnie. Oczywiście, facetowi z takim ciałem jak ze zdjęcia, nawet wytatuowana biedronka na tulipanie, do tego w kolorze, dodałaby męskości. Jednak pamiętajmy o tym, że tatuaż to jedynie ozdoba naszego ciała, które samo w sobie musi być w porządku – by tatuaż mógł dać jakieś pozytywne efekty. Dlatego zachęcamy nie tylko do tatuażu, ale i do sportu. Przynajmniej od czasu do czasu warto zamienić piwko na długi spacer, albo rower.

 

 

 

Tatuaż z dużym napisem na brzuchu!

 

 

Motyw napisów w tatuażu, to jeden z tych motywów, na które ostatnio decydujemy się najchętniej. Tatuaże te są zazwyczaj delikatne, niewielkie. Umieszczamy w nich ulubione cytaty – jedni z literatury, inni z tekstów piosenek. W zależności od estetyki i wyczucia. Na zdjęciu widzimy przykład tatuażu z napisem w zdecydowanie bardziej ekstremalnej wersji – tatuaż z napisem, który pokrywa sporą powierzchnię ciała kobiety.

 

 

 

Męski tatuaż na brzuchu – kotwica

 

 

Kotwice pojawiają się w tatuażach często. Dlaczego? Po pierwsze większość z nas lubi po prostu marynistyczne, morskie klimaty. Po drugie, kotwice kojarzą nam się z marynarzami, a marynarze z kolei – z wojskowymi, którzy są silni, dzielni i wytrwali. Kotwice pojawiają się zarówno w tatuażach kobiecych, jak i męskich. Kobiety najczęściej decydują się na tatuaże delikatne, mężczyźni – na bardziej wyraźne i zdecydowane. Ten tatuaż, który widzimy na zdjęciu, to zdecydowanie męski i wyraźny tatuaż.

 

 

 

Odważne kobiece tatuaże – dekolt i brzuch

 

 

Dekolt i brzuch to zdecydowanie takie miejsca na ciele kobiety, gdzie wykonanie sobie tatuażu jest nieco ryzykowne. Po pierwsze – dekolt i szyja zawsze są widoczne, chyba że założymy golf. A w naszym kraju… cóż, nie wszystkim pracodawcom może odpowiadać taka ozdoba naszego ciała i możemy na przykład nie dostać wymarzonej pracy tylko dlatego, że mamy na sobie tatuaż. Po drugie: tak samo brzuch, jak i dekolt, to miejsca które jednak w pewnym wieku zaczynają nam się marszczyć. A tatuaż się deformuje…

 

 

 

Seksowne kobiece kolorowe tatuaże

 

 

Tatuaże kiedyś zarezerwowane były wyłącznie dla mężczyzn – a w zasadzie można powiedzieć, że tylko mężczyźni mieli ochotę na ozdabianie swojego ciała w taki sposób. Dziś kobiety coraz chętniej korzystają także z usług tatuażystów i ozdabiają swoje ciała. Tatuaże absolutnie nie muszą odejmować nam kobiecego i delikatnego wyglądu, uroku – a wręcz przeciwnie. Tatuaż może być kobiecy i seksowny, a dodatkowo nadawać naszemu ciału oryginalności i seksapilu. Spójrz na kobietę na zdjęciu i jej tatuaże – czy nie wyglądają one kusząco i seksownie?