Kolorowy tatuaż na boku – ukwiecona gałąź

Facet raczej nie zafundowałby sobie takiego wzorku – no chyba że bez koloru, w postaci czarnego tatuażu. To motyw, który chętniej wybiorą kobiety, ze względu na delikatny charakter. Co prawda sama gałąź, która wygląda nieco topornie, dodaje tatuażowi bardziej… surowego wyglądu, jednak kwiaty przełamują tę „surowiznę” i nadają tatuażowi delikatnego wyglądu. Kobiecego wyglądu. Tak więc zakładamy, że to fajny, kolorowy motyw na tatuaż dla kobiety – do zrobienia w różnych miejscach ciała.

Tatuaż z delikatnym kwiatowym motywem na boku

 

 

Kiedy spoglądamy na zdjęcie dołączone do tego wpisu, myślimy sobie: idealne ciało, ozdobione równie idealnym, kobiecym tatuażem. Coś w tym jest – tylko zawsze należy zwracać uwagę na to, jakie ciało jest w rzeczywistości. Zawsze tatuaż w pewien sposób przyciąga nasz wzrok – odciąga wzrok innych od ewentualnych niedoskonałości naszej urody. Tymczasem wydaje nam się czasami, że tatuaż zawsze sprawi, że nasze ciało wyglądać będzie lepiej.

 

 

 

Tatuaż na męskim boku – motyw żaglowca

 

 

Marynarze. Jeden z najseksowniejszych zawodów świata – facet, który spędza swoje życie na morzu. Motywy kojarzące nam się z morzem, z żaglami, z kotwicami, falami, wiatrem, busolą, motywy które określamy jako marynistyczne – albo z angielskiego: nautical – rzadko wybierane są tak dosłownie. Rzadko widujemy tatuaże z żaglowcami pod pełnymi żaglami – a szkoda, bo jak widać na zdjęciu – prezentują się doskonale. I to nie tylko na męskim ciele, bo motywy marynistyczne to definitywnie motywy unisex!

 

 

 

Wąsaty pan z tatuażem na korpusie – napisy

 

 

Mało której z pań, które spoglądają na to zdjęcie, spodoba się wąsaty pan. Nie sam pan – a jego wąsy, które jak można przypuszczać, często moczą się na przykład w zupie. Czy piwie. Czy innych płynnych substancjach:- ) Ale tatuaż, który pan ma na boku swojego korpusu – wygląda całkiem całkiem, prawda? Choć to tylko napisy, bohomazy jakby ktoś mógł powiedzieć, tatuaż wygląda oryginalnie ze względu na swoje czcionki.

 

 

 

Tatuaż na boku z wojennym motywem

 

 

Kiedy spoglądamy na ten tatuaż, możemy śmiało stwierdzić, że posiada go na swoim ciele prawdziwy patriota. Bo kto by sobie fundował tatuaż z flagą własnego kraju, gdyby co do tego kraju pałał niekoniecznie pozytywnymi uczuciami? Tatuaże zazwyczaj wiele o nas mówią – i tego właśnie chcemy, aby każdy patrząc na nasze tatuaże wiedział, co chcieliśmy za ich pomocą pokazać całemu światu.

 

 

 

Tatuaż na kobiecym boku – zawijas

 

 

Zawijasy w tatuażu występują ogólnie w dwóch formach. Pierwszą z nich nazywamy tribalami. To wzory, które nie mówią nic i do tego niekoniecznie dobrze wyglądają. Druga forma, to bardziej kobiece zawijasy – takie jak ten w tatuażu na zdjęciu. Kojarzą nam się one trochę ze sztuką kaligrafii, ze sztuką pisania pięknie piórem. Taki wzór, dobrze rozplanowany i dobrze umieszczony na ciele, naprawdę może prezentować się świetnie.

 

 

 

Tatuaż z ogromną ośmiornicą na męskim boku

 

 

To niewątpliwie jeden z najbardziej oryginalnych tatuaży, jaki pokazujemy Wam na tej stronie. Potężna ośmiornica, która oplata męskie ciało. Tatuaż nie musi być zawsze symetryczny i zawsze jednolicie rozmieszczony na ciele, by wyglądał atrakcyjnie i dobrze. Grunt, by cała kompozycja była zgrana, a wzór wykonany przez profesjonalistę. Nie powierzajmy swojego ciała amatorowi, który prowadzi swoją praktykę „po kątach” i nie ma na to żadnego papierka, bo to ryzykowne.

 

 

 

Kobiecy bok: tatuaż z motywem róż

 

 

Kiedy wybieramy na swoje ciało tatuaże z motywem kwiatów, zazwyczaj są to róże, tulipany, albo lilie. Te ostatnie niektórym z nas kojarzą się ze śmiercią… ale są na tyle piękne, że i tak decydujemy się na taki tatuaż. Na zdjęciu widzimy wersję pierwszą – delikatny tatuaż z motywem róż na kobiecym boku. Niewątpliwie prezentuje się on świetnie, mimo że nie zawiera w sobie żadnych kolorów.

 

 

 

Tatuaż z motywem kwiatów – kiedy wygląda dobrze?

 

 

Kiedy spoglądamy na tatuaż ze zdjęcia, w oczy rzuca nam się dość mocny kontur. Dla jednych takie rozwiązanie przy delikatnym tatuażu przedstawiającym motyw kwiatów to sposób na podkreślenie jego wyrazu, dla innych z nas z kolei, mocny czarny kontur zaburza delikatność kwiatów. Wszystko zależy od gustu – grunt by tatuaż sam w sobie był estetycznie zaprojektowany i estetycznie wykonany.

 

 

 

Tatuaż z gałązkami kwiatów na kobiecym boku

 

 

Tatuaże z kwiatami, na kobiecych ciałach pojawiają się od zawsze – i zawsze też będą się pojawiać. Najczęściej tatuujemy sobie róże, symbol delikatności i mocy jednocześnie. Tatuujemy sobie także inne gatunki kwiatów – albo i kwiaty, które w rzeczywistości w ogóle nie istnieją, a które są pochodną naszej wyobraźni. Tatuaże z kwiatami można lokalizować dosłownie wszędzie – w odpowiednich proporcjach i rozmiarach, będą pasowały do każdej części naszego ciała.