Tatuaże z kolorowymi motylami

 

 

Tatuaże z motylami najczęściej pojawiają się na kobiecych ciałach, często rozproszone jak na zdjęciu. Takie tatuaże są dobre, ponieważ zawsze można po jakimś czasie połączyć je w zgraną kompozycję innymi motywami. Motyw motyla w tatuażu będzie pasował i do bardzo kobiecej kompozycji i do kompozycji, którą określilibyśmy jako bardziej agresywną, bardziej „męską”, albo bardziej hardore’ową. Motyw motyli w tatuażach jest więc bezwzględnie i bezapelacyjnie uniwersalny.

 

 

 

Tatuaż na kobiecym ramieniu – motyl

 

 

Motyw motyla w kobiecym tatuażu pojawia się bardzo często i nic w tym dziwnego. Już dzieci w szkole podstawowej lubią malować motylki (i chłopaki, i dziewczyny) bo to obrazki naprawdę urocze. Motyw motyla jest uniwersalny, więc pasuje do tatuażu w każdym miejscu – i tatuażu kolorowego i tatuażu czarnego. Pasuje bez względu na wiek posiadacza tatuażu, bez względu na rozmiar i bez względu na zastosowaną kolorystykę. Co więcej, motyw motyla możemy wkomponować w zasadzie w każdy tatuaż.

 

 

 

Tatuaż na męskiej klacie: motyw wilka i… motyla!

 

 

Takie połączenie, jakie możemy zobaczyć w tatuażu ze zdjęcia dołączonego do tego wpisu, to rzadkość. Widzimy połączenie dzikiego zwierzęcia… a powyżej motyw motyla. Na motyle w tatuażu częściej, co oczywiste, decydują się kobiety – ponieważ te motywy kojarzą nam się z delikatną dziewczęcością. Jednak w takiej kompozycji, choć motylek umieszczony jest na samej górze klatki piersiowej, tatuaż nie odbiera jego posiadaczowi męskości.

 

 

 

Kolorowe tatuaże z motylami

 

 

Tatuaże z motylami najczęściej wybierane są przez kobiety – podobnie jak motywy kwiatów. Często stawiamy na kolorowe tatuaże, bo w końcu motyle kojarzą nam się z letnimi kolorami. Tatuaż z motylem jest uniwersalny, ponieważ pasuje w zasadzie na każdą część ciała. Możemy zrobić sobie taki na ręce, na plecach, na nodze, na stopie – poza tym motyw jest też uniwersalny dlatego, że jest ponadczasowy.

 

 

 

Tatuaże z motylami nie zawsze kolorowe

 

 

Motyw motyli w tatuażu kobiet pojawiają się często. Zazwyczaj są to tatuaże kolorowe – jednak zdarzają się także wersje czarne. Nie możemy powiedzieć na sto procent, czy to co prezentujemy na zdjęciu to tatuaż kolorowy czy tatuaż czarny – bo zdjęcie jest w czarno-białej tonacji. Jednak patrząc na to zdjęcie możemy zobaczyć, że nawet czarne, monochromatyczne tatuaże z motylami mogą prezentować się świetnie.

 

 

 

Tatuaż z kolorowym motylem – zarezerwowany dla kobiet

 

 

Gdybyście próbowali znaleźć faceta, który ma w swojej gamie tatuaży taki, który przedstawia motyw kolorowego motylka, w zasadzie byłoby to niemożliwe. Mało który, będący przy zdrowych zmysłach facet, zdecydowałby się na tatuaż, który niemalże w stu procentach zarezerwowany jest dla kobiet. Tatuaże z motylami, zwłaszcza te kolorowe, kobiety wybierają chętnie, między innymi dlatego, że to wzory uniwersalne, pasujące do każdej części ciała.

 

 

 

Tatuaż na górnej części pleców – motyl

 

 

Czy to motyl, czy może ważka, może wam powiedzieć tylko specjalista od tych spraw związanych z owadami:- ) My zakładamy, że to motyl, tylko nieco nieśmiały, bo nie rozłożył jeszcze swoich skrzydeł całkowicie. Lubimy tatuować sobie plecy, ponieważ dają nam sporą powierzchnię do planowania wzorów. Czasem wybieramy wzory nieco małe – a czasem pozwalamy sobie na tatuaż na całych plecach.

 

 

 

Tatuaż na kobiecym boku – kwiaty i motyl

 

 

Dziewczęce wzory, zarówno jeśli chodzi o tkaniny, czy inne tego typu sprawy – a także w tatuażu – kojarzą nam się zazwyczaj albo z kwiatami, albo z motylami, albo z motywami miłosnymi. Tatuaż ze zdjęcia, to delikatna forma ozdoby kobiecego ciała, która zdecydowanie dodaje uroku. Tatuaż został wykonany na boku – a więc w miejscu, które rzadko narażone jest na zmiany skórne czy dodatkowe kilogramy, które byłyby w stanie „zepsuć” kobiece ciałko.

 

 

 

Tatuaż jak akwarela: motyl

 

 

Trendy w tatuażu zmieniają się – jak wszelkie inne trendy modowe. Lubimy je śledzić i podglądać, choć nie zawsze mamy ochotę za nimi podążać. Są tacy fani tatuażu, którzy pozostają bierni, dopóki nie natkną się na coś takiego, co w 100% chcą sobie wytatuować na swoim ciele. Dopiero wtedy ruszają pod igłę. Jednym z nowych trendów w tatuażu są wzory, które wyglądają jak akwarela, albo suche pastele. Kolorowe tatuaże w tym stylu wyglądają naprawdę zaskakująco.

 

 

 

Tatuaż w wersji 3D? – To możliwe!

 

 

Spójrz na tatuaż ze zdjęcia. Czy na pierwszy rzut oka nie wydaje Ci się, że to siedzący na kobiecej ręce motyl, z uniesionymi do góry skrzydełkami? Podobnie jak w przypadku filmów, tak i w przypadku tatuażu jesteśmy w stanie wywołać, sprawić efekt trójwymiarowości. Co prawda nie każdy tatuażysta jest w stanie takie małe arcydzieło dla nas wykonać, ale jeśli dobrze się rozejrzymy, dobrze poszukamy – na pewno znajdziemy studio, w którym tatuażysta, prawdziwy artysta, podejmie się dla nas takiego kolorowego, trójwymiarowego wyzwania.