Męski tatuaż w formie delikatnego szkicu

 

 

Tatuaż na zdjęciu, które dodajemy do tego wpisu, wygląda jak szkic męskiej podkoszulki. Czy to prawdziwy tatuaż, czy jedynie model namalował sobie taki wzorek na przykład czarną kredką do oczu czy flamastrem, aby zapozować do zdjęcia? Nie wiemy. Jednak wzorek nam się spodobał, bo jest ciekawy. Zdecydowanie inny – i zdecydowanie takiego tatuażu jeszcze nie widzieliśmy, dlatego też go tu wrzucamy żeby się z Wami podzielić.

 

 

 

Tatuaż jak ogromny szkic z motywem… kaczki!

 

 

Kaczka czy gęś? To może nam powiedzieć w zasadzie tylko ornitolog. Wybaczcie, ale w dzisiejszych czasach nawet ludzie 20+ nie potrafią czasem rozróżnić kaczki od kury, no chyba że na talerzu. Na zdjęciu widzimy ciekawy tatuaż na męskiej klatce piersiowej. Ciekawy z dwóch powodów głównie: tatuaż wygląda jak ogromny szkic, a co nie często się zdarza. Po drugie kiedy mężczyźni wybierają w swoich tatuażach motyw ptaka – zazwyczaj jest to orzeł, nie przydomowy drób.

 

 

 

Tatuaż na łopatce – kotwica w wersji szkicu

 

 

Gdyby trzeba było określić, ile jest różnych stylów tatuażu – kategorii byłoby naprawdę sporo. Na zdjęciu widzimy tatuaż w formie kotwicy na kobiecej łopatce, który wygląda jak delikatny szkic narysowany ołówkiem, długopisem, albo cienkopisem. Wbrew pozorom, czasem najmniej zaawansowane tatuaże prezentują się najlepiej. Wcale nie trzeba skomplikowanych wzorów i skomplikowanej formy, aby tatuaż wyglądał dobrze.

 

 

 

Tatuaż z dużymi kwiatami – kobiecy wzór

 

 

Kobiety najczęściej w swoich tatuażach wybierają motywy związane z kwiatami, motylami i napisy, można by powiedzieć, przeprowadzając statystyczną analizę wzorów, z jakimi się spotykamy. Na zdjęciu widzimy tatuaż właśnie w kwiatowej formie – który wygląda naprawdę imponująco, głównie ze względu na swoje gabaryty. Tatuaż wykonany w taki sposób, gdzie kwiaty są w formie szkicu, daje nam później możliwość uzupełnienia go o kolory.

 

 

 

Tatuaż na męskim brzuchu – tatuaż szkic

 

 

Większość z nas woli tatuaże, które są pełne, a więc wyglądają jak rysunki, grafiki, obrazy – a nie puste szkice. Jednak czasami taki tatuaż, który jest jedynie pustym szkicem, wygląda równie dobrze. Co więcej – jeśli mamy bardzo duże parcie na kolejny tatuaż, a nasz portfel nie pozwala nam na wykonanie dziary od razu – możemy najpierw zafundować sobie szkic, a za jakiś czas tatuaż uzupełnić wedle uznania.

 

 

 

Tatuaż w formie szkicu – tatuaż jak grafika

 

 

Niektóre tatuaże, które z pozoru są proste, dla tatuażysty mogą być nieco skomplikowane do wykonania. Kiedy wybieramy sobie tatuaż, nie możemy mieć stu procentowej pewności, że zostanie on wykonany doskonale i poprawnie. Musimy skrupulatnie wybierać tatuażystę, aby przypadkiem nie wykonał na naszym ciele jakiegoś szkaradziejstwa, którego będziemy potem mogli żałować.

 

 

 

Tatuaż z jelonkiem – jak szkic zrobiony cienkopisem

 

 

W tatuażu od czasu do czasu pojawiają się nowe trendy – jak i w modzie, makijażu, we fryzjerstwie czy nawet architekturze. Kiedy nam się podobają, wpadają nam w oko – nie boimy się zaryzykować i zafundować sobie wymarzonego wzoru. Nawet, jeśli później miałoby się okazać że wszyscy wokół dziabają sobie takie same wzory, utrzymane w tej samej tendencji. Co prawda szkic z jelonkiem na pewno nie pojawia się często – ale technika tatuażu, który przypomina szkic, staje się coraz bardziej popularna.

 

 

 

Tatuaż w formie szkicu w azjatyckim stylu

 

 

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem swojego wymarzonego wzoru tatuażu, ale boisz się, że nie starczy Ci na niego pieniędzy – możesz zacząć zabawę z tatuażem etapami. Niektóre wzory można rozpocząć od wykonania tylko i wyłącznie szkicu – takiego jak na zdjęciu. Tutaj mamy do czynienia z tatuażem-szkicem, który już takim pewnie pozostanie, ponieważ takie jest założenie. Jednak większość innych wzorów również można wykonać w początkowej fazie jako szkic – a dopiero później wypełnić czernią, czy innymi kolorami.

 

 

 

Prosty tatuaż – męska łydka

 

 

Czasami kiedy oglądasz katalogi lub albumy z tatuażami, widzisz prawdziwe dzieła sztuki. Tatuaże wykonywane są niczym najlepszej jakości grafika komputerowa – mogą wyglądać nawet na trójwymiarowe rzeźby! A czasami napotykasz się na wzorki takie jak ten ze zdjęcia – czarna plama z odrobiną konturów. To wcale nie oznacza, że osoba posiadająca tatuaż nie chciała wydać więcej pieniędzy, albo trafiła na złe studio tatuażu. Może po prostu akurat taki wzorek jej się podobał.

 

 

 

Tatuaż jak szkic: zając i lis

 

 

Często decydujemy się na motyw zwierzaków w tatuażach – jednak takie jak na zdjęciu, zając i lis, pojawiają się rzadko. Tatuaż na zdjęciu wygląda jak szkic wykonany cienkopisem. Z jednej strony to przyjemny tatuaż – w końcu przedstawia sympatyczne zwierzęta – jednak wszechobecna czerwień sprawia, że wygląda on nieco krwawo. Ciekawy pomysł na tatuaż, niekoniecznie tylko na udach, jak u kobiety ze zdjęcia. Jednak pomysł na tatuaż, na który mało kto by się odważył zdecydować.