Kobiece ciało ozdobione mocnymi tatuażami

 

 

Kobiety z wiekiem przekonują się o tym, że nie wszystko co wygląda dobrze na innych – wygląda dobrze na nich samych. Na przykład makijaż: dla blondynki lepszy będzie taki, dla brunetki inny. To samo dotyczy mody odzieżowej i… tatuażu również. To, że na tej kobiecie mocne tatuaże wyglądają naprawdę seksownie, to głównie zasługa nie samych wzorów przedstawionych w tatuażu – a zasługa idealnej sylwetki tej kobiety.

 

 

 

Delikatna kobieta i mocny tatuaż?

 

 

Kobiety o delikatnej urodzie często decydują się na tatuaże, które dodają im nieco mocy. Mocne tatuaże dodają kobietom seksapilu i sprawiają, że ich uroda staje się jeszcze bardziej wyrazista. Nie oznacza to, że wszystkie blondynki o bladej cerze namawiamy do robienia sobie dziar na ramieniu… ;- )

 

 

 

Odważny tatuaż na rękach: czerwień i czerń

 

 

Tatuaż na rękach, który scala się w jedność po przyłożeniu do siebie przedramion – to niewątpliwie ciekawy pomysł. Co do motywu, jaki pojawia się na tym tatuażu: cóż, osobie posiadającej ten tatuaż na pewno wszystko się podoba… dziś. Za jakiś czas, tatuaż, zwłaszcza jego czarna część, może wyglądać jak zabrudzenie po wizycie w kopalni albo po czyszczeniu komina.

 

 

 

Mocno wytatuowana kobieta – podoba się facetom?

 

 

Gusta są różne – i jak mówi stare, niekoniecznie podniosłe przysłowie, o gustach się nie dyskutuje. Ale dlaczego by nie? Niektórym facetom podobają się blondynki, innym brunetki. Jedni wolą kobiety delikatne i wiotkie – inni zdecydowane i silne. Gusta dotyczą także tatuażu: część z nas uważa, że mocno wytatuowana kobieta wcale nie jest sexy, a część – że tatuaże u kobiety, to jedna z najpiękniejszych ozdób, jakie możemy sobie zafundować.

 

 

 

Mocny, intensywny tatuaż na ramieniu – Matrioszka!

 

 

Tatuaże związane z ludowymi motywami pojawiają się coraz częściej na zdjęciach, które możemy podglądać na stronach takich jak ta. Lubimy ludowe motywy, bo nimi podkreślamy, skąd jesteśmy – nie zawsze skąd jesteśmy naprawdę, a skąd jesteśmy sercem. Czasem pokazujemy to, skąd chcielibyśmy być. Tatuaż ze zdjęcia, to prawdziwe dzieło sztuki. Bardzo odważne, bo tak wyraziste, że raczej nie da się go zakryć innym tatuażem… w razie czego, gdyby nam się jednak tożsamość nagle zmieniła.

 

 

 

Mocny tatuaż na plecach tylko dla odważnych

 

 

Na taki tatuaż mało kto z nas odważyłby się zdecydować, zwłaszcza że co prawda zakrywa sporą część naszego ciała, a więc z założenia sporą część naszego ciała zdobi – jest jednak na tyle monochromatyczny, na tyle wypełniony czernią, że niekoniecznie stanowi naprawdę atrakcyjną ozdobę. Lepiej jest jednak postawić na wzory, które mówią coś o nas nie tylko swoimi gabarytami, ale i tym, co przedstawiają. Jednak jak wiadomo – z gustami się nie dyskutuje, jeśli komuś podoba się wielka plama na plecach, wielka połać czerni – to dlaczego nie?

 

 

 

Mocny kobiecy tatuaż: udo i ramię

 

 

Niektóre kobiety uważają, że tatuaże to zdecydowanie ozdoba ciała dla mężczyzn. Jednak tatuaże nie dość, że naprawdę pasują zarówno do facetów jak i do kobiet, to jeszcze potrafią dodać nam seksapilu, wdzięku, uroku, tajemniczości i oryginalności. Seksapilu dodają nam zwłaszcza mocne tatuaże – albo takie, które umieszczone są w miejscach, do których nie każdy może dotrzeć. Na przykład tatuaż na udzie u dziewczyny na zdjęciu, tylko częściowo odsłonięty nawet przy krótkiej sukience, zachęca wręcz do rozmyślań nad tym, co tam kryje się powyżej…

 

 

 

Tatuaż jak rzeźba – tatuaż 3D

Tatuaże, które sobie wykonujemy, najczęściej wyglądają jak zdjęcia albo obrazy. Możemy wyobrazić sobie także wzory, które wyglądają niczym trójwymiarowe rzeźby. Przykładem takiego tatuażu jest ten ze zdjęcia – ramię mężczyzny wygląda naprawdę jak wykonana w trójwymiarze rzeźba. Czy podobają nam się takie tatuaże czy nie – zależy głównie od naszego gustu i od tego, czym dla nas ma być tatuaż. Raczej częściej mężczyźni decydują się na tego typu wzory, niż kobiety. Kobiety stawiają na delikatniejsze formy tatuażu, przypominające raczej obrazy lub grafiki.

 

Tatuaż, który można pomylić z rzeczywistością

Tatuaże wcale nie muszą być sztywnymi wzorami, które wyglądają jak naklejki na skórze. Zobacz, co można wyczarować! Możesz mieć na swoim ciele tatuaż, który dosłownie wygląda jak rzeczywistość – jest całkowicie trójwymiarowy. Zobacz, co można wytatuować mając do dyspozycji kilka kolorów. Jeśli masz podobny pomysł na Twój tatuaż, możesz pokazać go w studiu i na pewno zostanie dopasowany do Ciebie. W profesjonalnym studiu tatuażu, możesz zafundować sobie dosłownie wszystko, każdy możliwy wzorek jaki tylko przyjdzie Ci do głowy.

 

Mocne kobiece tatuaże: napisy i wyraźne tatuaże na rękach

Kobiety rzadziej niż mężczyźni decydują się na tak mocne tatuaże jak u modelki na zdjęciu. Przeważnie dlatego, że kobiety obawiają się, że tatuaże bardzo wyraziste i bardzo mocne wcale nie dodają im kobiecości, a wręcz przeciwnie – odejmują jej. Każdy tatuaż może być zrobiony dobrze, i każdy tatuaż może odzwierciedlać idealnie to, co czujemy i myślimy. Jeżeli podobają Ci się mocne tatuaże jak u modelki, możesz śmiało się na takie decydować. Najważniejsze jest to, abyś ty czuła się w takim tatuażu dobrze. Pamiętaj, aby zawsze dwa razy przemyśleć, co chcesz wytatuować. Czy aby na pewno właśnie taki wzór chcesz mieć na całe życie.