Miłosny tatuaż – napis „love” układający się w serce

 

 

Miłosne tatuaże pojawiają się najczęściej na kobiecych ciałach. Coraz rzadziej decydujemy się na wyznawanie miłości ukochanemu, tatuując sobie jego imię – ale wciąż lubimy motywy tatuażu z serduszkami, czy napisami „love”. Słowo „miłość” brzmi znacznie ładniej, ale i tak wolimy angielski odpowiednik:- ) Na fotce, którą dołączamy do tego posta, podsuwamy pomysł na połączenie napisu z motywem serca – to napis tworzy serduszko.

 

 

 

Tatuaż z teatralnymi maskami – zakochana para

 

 

Kiedy spoglądamy na ten tatuaż, nie mamy wątpliwości, co prezentuje. To tatuaż, który przedstawia teatralne maski. Męską i kobiecą maskę, które składają się do pocałunku. Czy bardziej inspiracją do tego tatuażu było zainteresowanie teatrem, czy miłość do sztuki, czy po prostu miłość – wie tylko posiadacz, albo posiadaczka tego tatuażu. Całość komponuje się fajnie – i to na pewno oryginalny motyw, na który nie często natykamy się przeglądając strony o tatuażu.

 

 

 

Tatuaż na karku: ptaki i serce

 

 

Miłość bardzo często pojawia się w motywach i wzorach tatuażów. Nie tylko ze względu dlatego, że jest dla nas bardzo ważna, ale także dlatego, że możemy w prosty sposób ją pokazać – za pomocą symboli, które nam się podobają. Na zdjęciu przykład kobiecego tatuażu na karku. Motyw prosty – dwa ptaki siedzące na gałęzi. Jeden większy, drugi mniejszy – ten pierwszy to pewnie samiec, drugi samica. Między nimi serce, symbol wyznanie miłości. Ptaki wyglądają, jakby siedziały na gałązce, którą symbolizuje ten prosty zawijas. Tatuaż mało skomplikowany – ale bardzo ładny.