Tatuaż z dużym piórem na męskim przedramieniu

 

 

Tatuaże z ptasimi piórkami kojarzą nam się głównie z kobietami. Motyw piórek pojawia się nie tylko w tatuażach: mamy ozdoby do włosów z kolorowymi syntetycznymi piórkami, naszyjniki i kolczyki z piórkami, motywy piór w naszywkach i nadrukach odzieżowych. Tymczasem również mężczyźni sięgają czasami po motyw piór – na przykład w tatuażu. Tu piórko na męskim przedramieniu wygląda na bardziej toporne niż piórka w kobiecych tatuażach – i słusznie. Facet powinien wybierać męski tatuaż, nie babski.

 

 

 

Męski tatuaż w formie delikatnego szkicu

 

 

Tatuaż na zdjęciu, które dodajemy do tego wpisu, wygląda jak szkic męskiej podkoszulki. Czy to prawdziwy tatuaż, czy jedynie model namalował sobie taki wzorek na przykład czarną kredką do oczu czy flamastrem, aby zapozować do zdjęcia? Nie wiemy. Jednak wzorek nam się spodobał, bo jest ciekawy. Zdecydowanie inny – i zdecydowanie takiego tatuażu jeszcze nie widzieliśmy, dlatego też go tu wrzucamy żeby się z Wami podzielić.

 

 

 

Tatuaże na umięśnionym męskim ciele

 

 

Chwilę temu zamieszczaliśmy zdjęcie mężczyzny, którego ciało wytatuowane było niemalże całkowicie. Choć jego sylwetka nie była specjalnie urokliwa, tatuaż odciągał uwagę od jej defektów. Tutaj natomiast – kiedy spoglądamy na zdjęcie seksownego, umięśnionego faceta w kuszącej i zalotnej pozie – nie w głowie nam tatuaż. Wszystko zależy więc nie tylko od samego tatuażu, czy jest atrakcyjny, czy nie bardzo. To, na co zwracamy uwagę patrząc na ludzkie ciało, składa się z kilku różnych aspektów.

 

 

 

Tatuaż z kotwicą na stopie – kolorowa wersja

 

 

Jakiś czas temu, tatuaże przedstawiające kotwice, kojarzyły nam się głównie z mężczyznami, którzy uprawiają jeden z najpiękniejszych możliwych zawodów świata: są marynarzami. Dzisiaj po kotwice sięgamy coraz chętniej i coraz częściej, nie tylko w tatuażu. Na zdjęciu widzimy delikatną wersję kotwicy – kotwicę w kolorze, wytatuowaną na męskiej stopie. Wzór delikatny, jednak sama kotwica, to już mocny akcent.

 

 

 

Tatuaż na męskiej klacie – ptaki

 

 

Lubimy tatuować sobie ptaki, bo kojarzą nam się z wolnością. Czasami, czerpiąc inspiracje wprost z albumów z tatuażami, nie do końca jesteśmy pewni, cóż to za gatunek sobie chcemy wytatuować… ale wybieramy go, decydujemy się na niego, a potem mamy problem z odpowiedzią na pytanie, które zadają nam znajomi: „Co masz tu wytatuowane?”. Dlatego lepiej jest jednak do tatuażu wybierać to, co znamy – albo poznać to, co mamy zamiar wytatuować.

 

 

 

Tatuaż na męskiej łydce i piszczeli

 

 

Lokalizacja tatuażu dla osoby, która nie jest po medycynie, jest nieco skomplikowana: my zakładamy, że to pomiędzy łydką a piszczelem. Tatuaże z napisami pojawiają się ostatnio głównie na kobiecych ciałach, w formie niczym nie ozdobionych, nie obramowanych słów czy zdań. Na zdjęciu widzimy kompozycję słowną nieco trudną do zrozumienia, kiedy spoglądamy na ten tatuaż… ale cóż, każdy ma swoje gusta.

 

 

 

Tatuaże, które dodają męskości

 

 

Mężczyźni często uważają, że tatuaże dodają im męskości – bezwzględnie. Oczywiście, facetowi z takim ciałem jak ze zdjęcia, nawet wytatuowana biedronka na tulipanie, do tego w kolorze, dodałaby męskości. Jednak pamiętajmy o tym, że tatuaż to jedynie ozdoba naszego ciała, które samo w sobie musi być w porządku – by tatuaż mógł dać jakieś pozytywne efekty. Dlatego zachęcamy nie tylko do tatuażu, ale i do sportu. Przynajmniej od czasu do czasu warto zamienić piwko na długi spacer, albo rower.

 

 

 

Tatuaż na męskim ramieniu: misternie wytatuowane wzory

Generalnie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że męskie tatuaże na ramieniu, to raczej zwarte wzory, które przedstawiają jakiś konkret: chociażby portret diabła, czy marynistyczny wzór z kotwicą. Na zdjęciu dołączonym do wpisu, widzimy nieco inną taktykę męskiego tatuażu: tatuaż, który co nieco przypomina hinduskie, indyjskie wzory, jakie kobiety malują sobie na dłoniach henną. Oczywiście nigdy nie można być pewnym co dany wzór przedstawia – bo każdy może czerpać inspiracje do tatuażu z innych źródeł, których my możemy po prostu nie znać.

 

Tatuaż na męskiej piersi – wiking

 

 

Tatuaż, który widzimy na zdjęciu, to zapewne kompozycja, która powstała, aby w pewien sposób ukryć nieudany motyw smoka po prawej stronie fotki. Kompozycja sprawia, że motyw wikinga na łodzi odciąga uwagę od niezbyt udanego tribala.

 

 

 

Biomechanika inaczej – tatuaż na męskiej piersi

 

 

Jako biomechanikę w tatuażu określa się trend, w którym wzory przypominają wnętrze ludzkiego ciała. Na przykład: tatuaż wygląda, jakby ktoś obdarł nam ze skóry kawałek ręki – a w środku widać kości, mięśnie, ścięgna, często uzupełnione o dodatkowe elementy, na przykład coś w rodzaju wnętrza zegara – koła, trybiki i tak dalej. Na zdjęciu widzimy biomechanikę w nieco innym wydaniu – jakby właściciel tatuażu chciał powiedzieć, że jest kardiologiem i strasznie lubi swoją pracę:- )