Kolorowe kwiaty – ozdoba kobiecego ciała w tatuażu

 

 

Do czego służy nam tatuaż? – Przeciwnicy tatuażu stwierdzą, że do niczego. To tylko zbędny wydatek, który do tego niszczy nasze ciało. Fani tatuażu natomiast odpowiedzą: do wyrażania siebie i ozdabiania ciała. Co wyrazić można za pomocą tatuażu jak ze zdjęcia, który przedstawia niczym nie wyróżniające się, różowe kwiaty? Można wyrazić to, jakie jesteśmy delikatne i jaka jest nasza wrażliwość. Co nam się podoba – i co jest nam bliskie. Każdy tatuaż może mieć nam coś do powiedzenia, o ile jest przemyślany.

 

 

 

Piękny tatuaż w indiańskim stylu – kwiaty i pióra

 

 

Kobiece tatuaże przeważnie mają w sobie coś takiego, co na prawdę dodaje im kobiecości. Facet raczej nie wytatuowałby sobie czegoś takiego, co zdecydowanie przypomina kobiece klimaty. Tatuaż który widzimy na zdjęciu, zdecydowanie jest uniwersalny – to znaczy nadje się do wytatuowania w wielu miejscach ciała, może o nas powiedzieć wiele, w zależności jakie do niego dobierzemy dodatki… ale w formie z kwiatuszkami, raczej zarezerwowany jest tylko dla dziewczyn. No chyba, że któryś z panów lubi bardzo kolor różowy… a są tacy:- )

 

 

 

Kobiecy tatuaż: kwiaty, motyle, piękna kobieta i kot

 

 

Kobiece tatuaże – co to właściwie jest? Który tatuaż można nazwać kobiecym, a który nie? Który jest kobiecy, który męski, a który unisex? Nie da się jednoznacznie tego zdefiniować. Dla jednych z nas taki wzorek to będzie tatuaż przeznaczony tylko i wyłącznie dla kobiety, uważamy że żaden facet by sobie czegoś takiego nie wytatuował – dla niektórych facetów jednak taki widok na swojej klacie czy na ramieniu byłby OK. Nie ma więc jednoznacznych, jednolitych definicji – jak zresztą w wielu kwestiach dzisiaj.

 

 

 

Kolorowy tatuaż – sowa i kwiat

 

 

Pomysłów na tatuaże jest tak wiele, jak wiele jest osób zakochanych w tatuażu. Oczywiście czasami zdarza się, że kopiujemy to co znaleźliśmy w sieci albo w katalogach dostępnych w salonach tatuażu… ale jednak większość z nas chce mieć takie wzory, które zostały skomponowane przez nas samych, albo przynajmniej zmodyfikowane w pewien sposób by były naprawdę NASZE własne. Nikogo nie dziwią połączenia typu sowa + kolorowy kwiatek jak na zdjęciu.

 

 

 

Tatuaż na kobiecym udzie – mocne, wyraziste kolory

 

 

Kobiety najczęściej fundują sobie tatuaże na plecach i na rękach, zdecydowanie rzadko na brzuchu czy na udach. Dlaczego? Cóż, odpowiedź jest prosta – ale raczej nie znajdziesz jej w czasopismach o kobiecej urodzie… Odpowiedź brzmi: wiek, rozstępy i cellulit. Oczywiście według czasopism dla pań i o paniach, nie ma takich pojęć, a w każdym razie – jeśli już się pojawiają, to w formie: jeśli się postarasz, żaden cellulit Ci nie grozi. Jeśli będziesz walczyć i kupisz sobie kosmetyki za kilkaset złotych, a następnie zafundujesz sobie zabiegi za kilka tysięcy w salonie kosmetycznym – wszelkie rozstępy i trzydziestokilogramowa nadwaga znikną:- )

 

 

 

Kobiecy kolorowy tatuaż: gałąź usiana kwiatami

 

 

Chociaż częściej tatuujemy sobie same kwiatuszki, często zapominając że te mają łodygi i liście – to zdarzają się też wzory, w których wytatuowane kwiaty trzymają się… gałęzi. Tak, jesteśmy w stanie na naszych ciałach wytatuować sobie nawet gałęzie. Zresztą – co w tym dziwnego, skoro natykamy się w sieci nawet na zdjęcia z wzorami tatuażów, które przedstawiają kościotrupy, albo rozkładające się jeszcze czaszki… :- )

 

 

 

Kobiecy tatuaż na ramieniu – kwiatowa opaska

 

 

Kiedy patrzymy na ten tatuaż, możemy przypuszczać, że białe ślady (jaśniejsze miejsca) to część tatuażu która została wykonana specjalnym tuszem, który przez pewien czas daje ciekawy efekt. Takie tusze świecą… w ultrafiolecie. Niektóre na fioletowo, niektóre na zielono i tak dalej. Po jakimś czasie tusz przestaje działać, ale jasna, biała poświata w świetle dziennym pozostaje. To fajny pomysł na tatuaż dla osób, które często bywają w naświetlanych UV klubach.

 

 

 

Kolorowe kwiaty – kobiecy tatuaż

 

 

Chciałabyś mieć na swoim ciele tatuaż, jednak nie wiesz na co się zdecydować? Szukasz wzorku, który będzie oryginalny, ładny i kobiecy? – Możesz śmiało postawić na kwiaty. Te na pewno zawsze będą w modzie, zawsze będą uniwersalne i mogą symbolizować co tylko przyjdzie Ci do głowy.

 

 

 

Tatuaż z kwiatami: prosty wzór – fajny efekt

 

 

Wzory tatuaży wcale nie muszą być bardzo zaawansowane, skomplikowane i przesadnie nafaszerowane detalami, aby wyglądać dobrze. W tatuażu najważniejsze jest jego wykonanie – które jest kluczem do sukcesu – i dobór wzoru w taki sposób, by nie popadać w skrajność. Na przykład jeśli marzysz o kolorowym kwiatowym tatuażu, a w danej chwili nie możesz pozwolić sobie na taki – wybierz tatuaż w formie szkicu, który później będzie można uzupełnić kolorowym tuszem – abyś mogła uzyskać dokładnie taki tatuaż o jakim marzysz.

 

 

 

Kolorowe kwiaty – tatuaż dla dziewczyn, zdecydowanie!

 

 

Kiedy spoglądamy na ten tatuaż, widzimy po prostu mistrzowski kunszt tatuażysty. Kwiatowe wzory naprawdę wyglądają tak, jakby były wydziergane na drutach – a raczej na szydełku, kiedy patrzymy na nie z bliska. Kiedy spojrzymy z daleka, kwiaty wyglądają jak prawdziwe. To dwa w jednym – z jednej strony kwiatuszki które wyglądają jak „babskie rękodzieło”, z drugiej strony wzorek który wygląda jak prawdziwe kwiaty. Choć nikt nie zabrania facetom fundowania sobie kolorowych kwiatowych wzorków – to śmiało można powiedzieć, że taki wzór jak na zdjęciu – to wzór zarezerwowany dla dziewczyn:- )