Nieodpowiednia lokalizacja tatuażu – ku przestrodze

Spojrzyj najpierw na zdjęcie po prawej. Co widzisz? Widzisz składającą się do skoku, albo do walki, postać z bajki, prawda? Teraz spojrzyj na zdjęcie po lewej stronie. Co widzisz? Czy nie przypadkiem męskiego penisa i część pozostałego składu męskich genitaliów? A no właśnie. A to ten sam tatuaż, tylko kiepsko ulokowany. Przez to, że spod krótkiego rękawka t-shirtu wystaje tylko drobny kawałek całości tatuażu… mamy taki nieciekawy, komiczny dla obserwatorów, ale tragiczny dla posiadacza tatuażu efekt.

Tatuaż na męskim ramieniu: kolorowy motyw… puszki

Cóż, nawet jeden z najbardziej znanych twórców malował puszki i dobrze mu za to płacili, więc dlaczego by nie wytatuować sobie puszki? Podrzucamy ten wzorek aby pokazać Wam, że niezależnie od tego, co mamy wytatuowane, jak dokładnie skomponowany jest nasz wzorek – jeśli jest to profesjonalna robota profesjonalnego tatuażysty – kompozycja może prezentować się świetnie. Poza tym, dzielimy się tym tatuażem, bo to tatuaż wyjątkowy, oryginalny. W końcu nie często spotykamy w tatuażach motyw aluminiowych puszek… :- )

Kolorowy tatuaż na boku – ukwiecona gałąź

Facet raczej nie zafundowałby sobie takiego wzorku – no chyba że bez koloru, w postaci czarnego tatuażu. To motyw, który chętniej wybiorą kobiety, ze względu na delikatny charakter. Co prawda sama gałąź, która wygląda nieco topornie, dodaje tatuażowi bardziej… surowego wyglądu, jednak kwiaty przełamują tę „surowiznę” i nadają tatuażowi delikatnego wyglądu. Kobiecego wyglądu. Tak więc zakładamy, że to fajny, kolorowy motyw na tatuaż dla kobiety – do zrobienia w różnych miejscach ciała.

Kolorowy tatuaż z motywem żółwia

Żółwie niezbyt często pojawiają się w tatuażach – i nic w tym dziwnego, mało kto może powiedzieć o sobie, że jest tak wielkim fanem tych zwierząt, że jedno z nich chce sobie uwiecznić na swojej skórze. A jednak – jak widać na zdjęciu – zdarzają się tacy, którym żółwie podobają się na tyle mocno, że decydują się na taki właśnie tatuaż. Tatuaż całkiem ciekawy i całkiem udany, chociażby ze względu na swoją mega intensywną kolorystykę.

Kolorowy tatuaż na kobiecych plecach – duży motyw wróżki

Wróżka, kobieta elfa, czy może czarodziejka z jakiejś bajkowej krainy – trudno zdefiniować jednoznacznie. Nam ten motyw skojarzył się z wróżką, stąd taki a nie inny tytuł, temat tego wpisu. Z tak ogromnymi tatuażami w kolorze spotykamy się stosunkowo rzadko – zwłaszcza jeśli jeden duży wzór tatuażu zajmuje tak sporą powierzchnię. Częściej widujemy raczej kombinacje drobnych kolorowych tatuaży. Głównie jest to związane z kosztami: tak duży kolorowy tatuaż to jednak naprawdę spory wydatek, poza tym sporo czasu do spędzenia w studio tatuażu.

Tatuaż na kobiecym ramieniu – ukwiecone gałęzie

Kobiece tatuaże z kwiatami pojawiają się stosunkowo często – i nic w tym dziwnego. Motywy kwiatów prezentują się w tatuażu niezwykle dobrze. Jednak zazwyczaj wybieramy konkretne motywy kwiatów: najchętniej róże. Rzadko zdarzają się motywy takie jak ten ze zdjęcia, gdzie zaprezentowaną mamy gałąź drzewa, a na niej rozsiane chaotycznie co nieco kwiaty. A szkoda, bo to całkiem przyjemny i uniwersalny motyw na tatuaż, nie tylko na ramię.

Tatuaż na łydce: kolorowy, zabawny kotek

 

 

Podobnie jak w przypadku innych tatuaży, jakie już wrzucaliśmy na tę stronę – mamy tu do czynienia z zabawnym motywem, który zdradza poczucie humoru posiadaczki tatuażu. Nie wszystkie tatuaże muszą być „serio”, mówić coś o naszych poglądach i o naszym spojrzeniu na życie. Kolorowe tatuaże zawsze wyglądają uroczo – o ile są dobrze wykonane. Nawet proste wzory tatuażu, jak kocur ze zdjęcia, mogą wyglądać fajnie, przyciągać wzrok i podobać się innym.

 

 

 

Tatuaż z motylem – prosty wzór, prymitywny tatuaż

 

 

Piszemy tak o tatuażu w temacie, ponieważ… dla nas, w dzisiejszych czasach, kiedy mamy do wyboru katalogi z tak pięknymi i zaawansowanymi tatuażami, to grzech wybierać taki wzór. Podobnie – podpisywanie motywu jest po prostu dziwne. Tatuaż – choć nie jest najwyższych lotów – jest wzorem, który każdy rozpoznaje, więc podpisywanie go… zwłaszcza tak mało atrakcyjną czcionką mija się z celem.

 

 

 

Piękny, realistyczny, kolorowy tatuaż z motywem tygrysa

 

 

Tygrysy i lwy to chyba najczęściej tatuowane ssaki. Nie tylko mężczyźni decydują się na tatuaże prezentujące tego typu zadziorne zwierzęta – bo i kobiety czasami wybierają takie tatuaże. Niezależnie od tego, w jakim miejscu na ciele tatuujemy sobie zwierzątko (a w zasadzie: zwierzysko!), czy tatuujemy tylko głowę czy całe ciało – zawsze wybierajmy jak najbardziej realistyczne wzory, które będą przedstawiały zwierzę dokładnie – jak w przypadku tatuażu, który podrzuciliśmy na zdjęciu.

 

 

 

Tatuaż na stopie – kolorowy, różowy napis

 

 

Rzadko zdarza się, aby ktoś wybierał tatuaże bez wyraźnego ciemnego konturu – a jedynie w formie kolorowego wzoru, zwłaszcza napisu. Dlatego ten tatuaż – choć nie jest specjalnie fantastyczny ani niebanalny pod względem treści – wrzucamy, aby pokazać Wam, jak prezentują się jasne tatuaże. Napisy lepiej wyglądają po pierwsze w ciemnej wersji, a po drugie – lepiej jest jednak w tatuażu sięgać po czcionki przypominające odręczne pismo, które prezentuje się seksowniej, oryginalniej i bardziej estetycznie, niż na przykład drukowane litery z taką czcionką jak ta ze zdjęcia.