Kolorowe tatuaże… jak z gumy do żucia

 

 

Większość z nas w swoim dzieciństwie miała do czynienia z tatuażami z gumy do żucia – albo Ci z Was, którzy mają lat 40+, miała do czynienia z takimi ze względu na swoje dzieci czy wnuki. Po prostu kojarzymy zmywalne tatuaże, które po jakimś czasie robiły się czarne i trudno się usuwało resztki. Niektórzy decydują się na trwałe tatuaże przypominające delikatne i dziecinne nieco wzorki z gum do żucia – i fajnie, bo to oznaka, że podchodzą do siebie i do życia z dystansem. Kolorowe, cukierkowe tatuaże też mogą być fajne!

 

 

 

Kolorowe tatuaże na kobiecym ciele

 

 

Niewiele osób decyduje się na pokrycie całej swojej skóry tatuażami – a już na pewno niewiele kobiet decyduje się na taki rodzaj ozdób na ciele. Na zdjęciu widzimy odważną kobietę, która postanowiła ozdobić całe swoje ciało (przynajmniej tą jego część, którą widzimy na fotce), różnymi drobnymi motywami. Kolorowe tatuaże na sporej powierzchni ciała zdarzają się rzadko – także ze względu na cenę…

 

 

 

Kolorowe tatuaże na rękach

 

 

Kiedy decydujemy się na różnego rodzaju tatuaże na rękach – jeden na ramieniu, drugi na przedramieniu, trzeci gdzieś pomiędzy – to często po pewnym czasie nabieramy ochoty, aby całość zgrać w jednolitą kompozycję. A co kiedy nasze tatuaże w ogóle ze sobą nie współgrają? Jeden wygląda jak szkic, rysunek, drugi jak obraz namalowany akwarelą. Co wtedy? Wtedy także da się znaleźć wspólny pomysł na połączenie tych wzorów, jeśli się odpowiednio poszuka.

 

 

 

Tatuaże na łydkach z zabawnymi motywami

 

 

Czasami wydaje nam się, że najbardziej ekstremalne wzory tatuaży, to te które są „straszne”. Takie, które są krwawe, które mówią o śmierci, które kojarzą nam się z sadyzmem albo satanizmem. Tymczasem sporo osób chętniej zdecydowałoby się na krwawy tatuaż, niż taki, który prezentuje zabawne motywy – kojarzące nam się raczej z dziećmi i bajkami, niż z dorosłym życiem.

 

 

 

Kolorowy tatuaż na ramieniu – motyw kwiatu

 

 

Kolorowe tatuaże stają się coraz bardziej wyraziste – możemy wybierać wśród coraz większej palety kolorów farb, a w zasadzie tuszów to tatuowania. Kolorowe tatuaże cieszą się popularnością nie tylko u kobiet – ale i u mężczyzn. Kobiety często wybierają motywy kwiatów, które prezentują się świetnie zarówno w kolorowej – jak i czarnej wersji. Jeśli chodzi o tatuaż kolorowy, musimy liczyć się z większymi kosztami… ale w końcu tatuaż to decyzja i zakup na całe życie:- )

 

 

 

Kobiece ciało ozdobione mocnymi tatuażami

 

 

Kobiety z wiekiem przekonują się o tym, że nie wszystko co wygląda dobrze na innych – wygląda dobrze na nich samych. Na przykład makijaż: dla blondynki lepszy będzie taki, dla brunetki inny. To samo dotyczy mody odzieżowej i… tatuażu również. To, że na tej kobiecie mocne tatuaże wyglądają naprawdę seksownie, to głównie zasługa nie samych wzorów przedstawionych w tatuażu – a zasługa idealnej sylwetki tej kobiety.

 

 

 

Kolorowe tatuaże na całym ciele!

 

 

Co prawda nie możemy z całą pewnością stwierdzić, co ta urocza kobieta ukrywa pod swoim równie uroczym topem od stroju kąpielowego, jednak możemy założyć, że ukrywa tam to, co pokazuje na pozostałych częściach swojego ciała – tatuaż. Trzeba być naprawdę odważnym i konsekwentnym człowiekiem, aby wytatuować sobie w taki sposób niemalże całe swoje ciało. Odwaga – wiadomo dlaczego. A konsekwencja? – Bo nie da się takiego tatuażu wykonać w jeden dzień, podczas jednego posiedzenia u tatuażysty, rzecz jasna!

 

 

 

Kolorowe motyle skrzydła na plecach – symetria górą!

 

 

Kiedy tatuujemy sobie coś na plecach – nie na łopatce, jednej, a na całym karku albo innym środkowym miejscu pleców – zazwyczaj chcemy, aby nasze wzory były symetryczne. Wtedy najlepiej wygląda kompozycja tatuażu. Pomysłów na symetryczne, ciekawe pomysły na tatuaże na plecach jest naprawdę wiele – wystarczy tylko się rozejrzeć. Symetria nie oznacza, że tatuaż musi być monolityczny i nudny, absolutnie!

 

 

 

Kolorowe tatuaże – coraz częściej się na nie decydujemy

 

 

Kiedyś kolorowe tatuaże mało kto sobie fundował – z jednej bardzo, bardzo prostej przyczyny. Były one niedostępne, a dalej – kiedy już pojawiły się w ofercie salonów tatuażu – były bardzo drogie. Dzisiaj za kolorowy tatuaż zapłacimy nieco więcej niż za tatuaż czarny, jednak… tatuaż to inwestycja na całe życie i zdecydowanie nie ma co na niej oszczędzać. Jeżeli podobają Ci się właśnie kolorowe tatuaże – nie bój się wydać trochę więcej.

 

 

 

Kolorowy tatuaż na kobiecej ręce – od ramienia po nadgarstek

 

 

Mężczyźni częściej niż kobiety decydują się na tatuaże, które zakrywają sporą część naszego ciała. Częściej wybierają wzory, które zakrywają na przykład całą rękę, czy całą nogę. Kobiety jednak również od czasu do czasu decydują się na tego typu wyzwania związane z tatuażem, co możecie podejrzeć na dołączonym do wpisu zdjęciu, które pokazuje kolorowe wzory rozsiane od ramienia po nadgarstek.