Tatuaż na kobiecym dekolcie – delikatny napis

Jak już kiedyś wspominaliśmy, tatuaże na kobiecym dekolcie są raczej unikane, ponieważ obawiamy się, że będziemy musiały przysłaniać wzorek na przykład w pracy, jeśli naszemu szefowi nie spodoba się to, że „świecimy” tatuażem. Jednak tak delikatny wzorek, jeszcze do tego w formie estetycznego napisu, jak tatuaż ze zdjęcia – chyba nikomu w niczym nie będzie przeszkadzał. Co więcej, jako dodatkowy plus stawiamy fakt, że nawet z wiekiem, kiedy nasza delikatna kobieca skóra zacznie się marszczyć – tak delikatny tatuaż z napisem nie straci swojego uroku.

Tatuaż na kobiecej łopatce – niewielki motyw pawia

Tatuaże z ptakami pojawiają się całkiem często. Głównie są to motywy przedstawiające w tatuażu orła – albo pawia właśnie. Ten drugi, to jeden z ulubionych zwierzęcych motywów dla kobiet, ze względu na elegancję tych ptaków. Pawie można przedstawiać – nie tylko w tatuażu – w różnych wersjach, z mniej lub bardziej rozpostartym ogonem, mniej lub bardziej kolorowym. Ale zawsze efekt jest jeden (o ile tatuaż jest wykonany profesjonalnie) – całość prezentuje się świetnie.

Kolorowy kwiecisty tatuaż na kobiecych plecach

Kwiatowe motywy, rzecz jasna, pojawiają się częściej w tatuażach kobiecych – niż tatuażach męskich. To oczywiste – kobiety są znacznie większymi fankami kwiatów niż faceci. Kwiaty mogą w tatuażu pojawiać się w przeróżnych miejscach i formach, w kolorze i w czarnej wersji. Tak czy inaczej, dobrze wykonane wzory – zazwyczaj prezentują się ciekawie, nawet jeśli sama kompozycja czegoś w rodzaju bukietu, nie jest niczym wyjątkowym. Kolorowe kwiatowe tatuaże, to fajna ozdoba dla kobiecej skóry.

Delikatny tatuaż na kobiecym udzie

 

Pokazujemy Wam ten tatuaż nie tylko dlatego, że posiadająca go kobieta ma fantastyczne ciało i przyjemnie się na nią patrzy. Pokazujemy go, ponieważ tak na dobrą sprawę… nie do końca widać, co tatuaż prezentuje. Pamiętajmy, że kiedy wykonujemy sobie tatuaż i chcemy, aby był on dobrze widoczny i odczytywany także z większej odległości – musimy zafundować sobie tatuaż większy i mniej „koronkowy”, wzorek powinien być bardziej wyraźny z dalszej perspektywy. Jednak nie wszystkim z nas na tym właśnie zależy – więc nie ma co takiego tatuażu krytykować.

 

Delikatny wzorek na kobiecej dłoni: napis

 

 

Coraz częściej kobiety decydują się na tatuaże na dłoniach, które ozdabiają ciało w delikatny sposób. Te tatuaże, to zazwyczaj napisy, które prezentują samodzielne słowa, albo drobne zdania. Najczęściej tatuaże z kobiecymi napisami mówią o miłości, uczuciach i wszelkich zainteresowaniach, które związane są z zainteresowaniami kobiet. Tatuaże z napisami są coraz bardziej popularne – choć niektórzy z nas uważają, że po prostu są… oklepane.

 

 

 

Tatuaż na dekolcie i szyi – kobiecy? Seksowny?

 

 

Faceci, którzy lubią tatuaże – także u kobiet – na pewno powiedzą, że tatuaże dziewczyny ze zdjęcia wyglądają kobieco i seksownie. Jednak nie wszystkim to się podoba – nie wszystkim facetom, nie wszystkim kobietom. Zanim zrobisz sobie tatuaże w tak widocznych miejscach, pomyśl jednak o sobie, nie o tych, którzy Twój tatuaż będą oglądać, podziwiać. Zastanów się, czy jako kobieta 50+ będziesz chciała z takimi dziarami pokazywać się światu – a przede wszystkim samej sobie przed lustrem?

 

 

 

Delikatny, intymny kobiecy tatuaż

 

 

Tatuaże robimy sobie, fundujemy sobie, z różnych powodów. Czasami chcemy zawrzeć w nich jakieś ważne dla nas myśli, czasami chcemy prezentować je całemu światu – a czasami robimy je dla siebie, ewentualnie dla swojego partnera. Bo tylko my i on możemy go zobaczyć. Tak jest chyba z tatuażem ze zdjęcia, które wrzucamy do tego postu. Jest w takim miejscu, że mało kto ma do niego dostęp – no chyba, że jesteśmy na plaży i mamy naprawdę skąpe bikini. O takim tatuażu można śmiało powiedzieć, że to ozdoba bardzo intymna i osobista.

 

 

 

Tatuaż na kobiecym ramieniu: kwiaty i cętki

 

 

Kwiaty – przeważnie róże i tulipany – oraz cętki, te gepardzie i tygrysie w szczególności, często pojawiają się w kobiecych motywach. Jakich motywach? W ozdobach odzieży, aplikacjach na ubraniach, w dodatkach (na przykład biżuterii, paskach, torebkach), w makijażu, w stylizacjach paznokci. Pojawiają się również w tatuażach, jednak rzadko występują razem, jako kombinacja tych dwóch wzorów. Na zdjęciu podsuwamy Wam pomysł na tatuaż, w którym można połączyć łatwo kwiaty i cętki właśnie.

 

 

 

Tatuaż na plecach – kobieca ozdoba

 

 

Tatuaże na plecach, podobnie jak tatuaże na ramionach, projektowane i planowane są zazwyczaj w taki sposób, aby pokrywały sporą powierzchnię. To zwarte wzory – często krajobrazy, emblematy, portrety ludzi czy zwierząt. Na zdjęciu widzimy tatuaż, który ozdabia kobiece plecy w delikatny sposób. Wygląda trochę jak oryginalna i nietuzinkowa biżuteria, zwłaszcza wytatuowane kryształki w błękitnym kolorze.

 

 

 

Eteryczny i delikatny kobiecy tatuaż – dmuchawiec

 

 

Z dmuchawcami w tatuażu jest tak samo jak z piórkami. Nie tylko w tatuażu zresztą, bo i w obrazach czy rysunkach. Jeśli odpowiednio się podejdzie do tematu i odpowiednio zaplanuje wzór – może wyglądać naprawdę lekko, eterycznie i realistycznie. W końcu i dmuchawce i piórka kojarzą nam się z lekkością, z wiatrem. Można też taki tatuaż wykonać w sposób bardzo toporny. O tym tatuażu ze zdjęcia zdecydowanie można powiedzieć, że wygląda lekko i kobieco. Zapewne takie było właśnie założenie.