Tatuaż na plecach – kobieca ozdoba

 

 

Tatuaże na plecach, podobnie jak tatuaże na ramionach, projektowane i planowane są zazwyczaj w taki sposób, aby pokrywały sporą powierzchnię. To zwarte wzory – często krajobrazy, emblematy, portrety ludzi czy zwierząt. Na zdjęciu widzimy tatuaż, który ozdabia kobiece plecy w delikatny sposób. Wygląda trochę jak oryginalna i nietuzinkowa biżuteria, zwłaszcza wytatuowane kryształki w błękitnym kolorze.

 

 

 

Tatuaż na kobiecym ramieniu – motyw kwiatów

 

 

Kiedy mówimy o tatuażach na ramieniu, zazwyczaj kojarzą nam się one ze zwartymi wzorami, które przedstawiają jakiś obraz czy portret. Na zdjęciu widzimy inną kompozycję – tatuaż który w delikatny sposób oplata ramię. Przypomina to trochę koronkową narzutkę. Delikatne wzory zawsze można za jakiś czas wzmocnić mocniejszą formą tatuażu – jednak fajnie jest zacząć od tatuażu delikatnego i sprawdzić, czy aby taki delikatny szkic nie wystarczy, by w ciekawy sposób ozdobić nasze ciało.

 

 

 

Eteryczny i delikatny kobiecy tatuaż – dmuchawiec

 

 

Z dmuchawcami w tatuażu jest tak samo jak z piórkami. Nie tylko w tatuażu zresztą, bo i w obrazach czy rysunkach. Jeśli odpowiednio się podejdzie do tematu i odpowiednio zaplanuje wzór – może wyglądać naprawdę lekko, eterycznie i realistycznie. W końcu i dmuchawce i piórka kojarzą nam się z lekkością, z wiatrem. Można też taki tatuaż wykonać w sposób bardzo toporny. O tym tatuażu ze zdjęcia zdecydowanie można powiedzieć, że wygląda lekko i kobieco. Zapewne takie było właśnie założenie.

 

 

 

Niezwykle delikatny i kobiecy tatuaż

 

 

Kiedy spoglądamy na ten tatuaż, myślimy sobie: niezwykle delikatny i uroczy. Nie tylko sam motyw delikatnego tatuażu sprawia, że całość wygląda tak lekko. To też kwestia tego, że posiadaczka tatuażu ma naprawdę delikatne i dziewczęce ciało. Jak widać, nawet za pomocą kilku cienkich i drobnych kresek, można na ciele wyczarować prawdziwe małe arcydzieło. Taki tatuaż, to głównie kwestia trafionego pomysłu.

 

 

 

Asymetryczny tatuaż na plecach – jak koronkowa szarfa

 

 

Tatuaże na plecach wybieramy najczęściej w symetrycznej formie. Dzięki temu mamy pewność, że nie zaburzy on optycznej symetrii naszych pleców. Tatuaż ze zdjęcia, który wygląda jak zarzucona na plecy koronkowa szarfa, niewątpliwie stanowi oryginalną i ciekawą ozdobę kobiecego ciała. Wcale nie zaburza symetrii i lekkości sylwetki, a wręcz przeciwnie. Taki tatuaż w przyszłości można uzupełnić o wiele ciekawych detali, albo rozszerzyć go na dalszą część pleców, jeśli przyjdzie nam ochota na więcej tatuażu.

 

 

 

Tatuaż z portretem kobiety ozdobiony motylami i kwiatami

 

 

Tatuaż który widzimy na zdjęciu, ma niewątpliwie w sobie niezwykłą delikatność. Tatuaż wykonany został w taki sposób, że wygląda nieco jak obraz narysowany pastelami. Trochę tak, jakby nie było w ogóle żadnych charakterystycznych konturów, a mimo to wyraźnie potrafimy odczytać, co przedstawia. To jeden z najbardziej delikatnych i wykwintnych tatuaży, jakie do tej pory zaprezentowaliśmy na naszej stronie.

 

 

 

Tatuaż Rihanny – napis na biodrze

 

 

Tatuaże Rihanny, głównie te z napisami, są chyba jednymi z najczęściej prezentowanych (i powielanych) tatuaży show biznesu dzisiaj. Jej tatuaże są delikatne i kobiece, jednocześnie dodają jej ciału seksapilu i „czegoś mocnego”. Kobiety powinny pamiętać o tym, że tatuaż nie musi być duży, mocny, aby dodawał nam tego czegoś, czego oczekujemy od permanentnych wzorach na naszych ciałach. Czasem drobne motywy mogą sprawdzić się w swojej roli znacznie lepiej, niż tatuaże duże i pokrywające sporą część ciała.

 

 

 

Delikatne tatuaże, mądre tatuaże

 

 

Tatuaż nie musi być krzykliwy, by całkiem nam się podobał. Nie musi być widoczny z odległości 100 metrów, żeby wzbudzał w nas zainteresowanie. Nie musi być dziełem wielkiego artysty, żeby był po prostu piękny. Czasami wystarczy, że mamy dobry pomysł na tatuaż i zafundujemy go sobie w idealnie dobranej lokalizacji. Nie trzeba wiele, aby mieć na sobie coś, co będzie przyciągało wzrok i co będzie podziwiane – zwłaszcza przez ludzi wrażliwych!

 

 

 

Tatuaż na kobiecej stopie – kwiaty

 

 

Kiedy kobiety decydują się na tatuaże na stopach, najczęściej stawiają na związane z przyrodą wzorki, przedstawiające kwiaty i motyle. To proste: taki wzór łatwo jest znaleźć, dobrze rozplanować na stopie, jest kobiecy, delikatny i nie trzeba specjalnie zastanawiać się nad jego znaczeniem. Ma służyć jako ozdoba, a nie przekaz dla innych, co siedzi w naszych głowach. Kobiece tatuaże powinny być delikatne – o ile oczywiście my same jesteśmy delikatne, i nie mamy zamiaru tatuażem manifestować swoich poglądów i tak dalej.

 

 

 

Tatuaże z napisami – dlaczego tak modne?

 

 

Jeżeli interesujesz się tatuażem, to na pewno odwiedzasz strony i fora internetowe poświęcone trendom w tatuażu, dzisiejszą modą jeśli chodzi o wzory na ciele. Na pewno zauważyłeś, że najwięcej pojawia się ostatnio zdjęć z tatuażami, które przedstawiają… napisy. Są to proste napisy, wykonywane delikatnymi czcionkami, przedstawiające pojedyncze słowa albo ulubione cytaty. Tego typu tatuaże są modne, bo są proste do wykonania, a co za tym idzie – tanie, poza tym zawsze łatwo jest je przykryć innym tatuażem i możemy za ich pomocą powiedzieć całkiem sporo – o sobie, o naszych poglądach czy przekonaniach. Poza tym – oczywiście świetnie wyglądają!