Tatuaże z motylami nie zawsze kolorowe

 

 

Motyw motyli w tatuażu kobiet pojawiają się często. Zazwyczaj są to tatuaże kolorowe – jednak zdarzają się także wersje czarne. Nie możemy powiedzieć na sto procent, czy to co prezentujemy na zdjęciu to tatuaż kolorowy czy tatuaż czarny – bo zdjęcie jest w czarno-białej tonacji. Jednak patrząc na to zdjęcie możemy zobaczyć, że nawet czarne, monochromatyczne tatuaże z motylami mogą prezentować się świetnie.

 

 

 

Mocny tatuaż na plecach tylko dla odważnych

 

 

Na taki tatuaż mało kto z nas odważyłby się zdecydować, zwłaszcza że co prawda zakrywa sporą część naszego ciała, a więc z założenia sporą część naszego ciała zdobi – jest jednak na tyle monochromatyczny, na tyle wypełniony czernią, że niekoniecznie stanowi naprawdę atrakcyjną ozdobę. Lepiej jest jednak postawić na wzory, które mówią coś o nas nie tylko swoimi gabarytami, ale i tym, co przedstawiają. Jednak jak wiadomo – z gustami się nie dyskutuje, jeśli komuś podoba się wielka plama na plecach, wielka połać czerni – to dlaczego nie?

 

 

 

Prosty tatuaż – męska łydka

 

 

Czasami kiedy oglądasz katalogi lub albumy z tatuażami, widzisz prawdziwe dzieła sztuki. Tatuaże wykonywane są niczym najlepszej jakości grafika komputerowa – mogą wyglądać nawet na trójwymiarowe rzeźby! A czasami napotykasz się na wzorki takie jak ten ze zdjęcia – czarna plama z odrobiną konturów. To wcale nie oznacza, że osoba posiadająca tatuaż nie chciała wydać więcej pieniędzy, albo trafiła na złe studio tatuażu. Może po prostu akurat taki wzorek jej się podobał.

 

 

 

Tatuaż z żyrafą – a może z zebrą?

 

 

Zwierzęce motywy najczęściej pojawiają się w męskich tatuażach i raczej nie są to pieski, kotki i chomiki – a zdecydowanie bardziej drapieżne zwierzęta, głównie te pochodzące z Afryki. W tatuażowych motywach często pojawiają się te zwierzaki, które mają na sobie… cętki. Dlaczego? A bo najbardziej nam się podobają. Spoglądając na to zdjęcie możemy mieć wątpliwości – co to właściwie jest? Żyrafa czy zebra? – Można w zasadzie śmiało chyba powiedzieć, że to hybryda. Żyrafa nosząca na sobie cętki zebry. Ciekawy motyw – prosty – i ładny.

 

 

 

Tatuaż na plecach – nieśmiertelny Feniks

 

 

Motyw Feniksa, bajkowego ptaka pojawia się w tatuażach bardzo często, choć z pewnością wiele osób wybiera ten wzór z przypadku – bo po prostu im się podoba. Kiedy wybieramy jakiś gotowy wzór tatuażu, zawsze dobrze jest się zorientować, co później będziemy mieć na swoim ciele. Wybierając gotowe wzory dlatego, że nam się podobają, nie zawsze dokładnie wiemy, co tak naprawdę postanowiliśmy sobie zrobić na skórze. Lepiej wiedzieć, aby później nikt nie zaskoczył nas komentarzem, który wprowadzi nas w zakłopotanie bo nie będziemy potrafili odpowiedzieć adekwatną ripostą.

 

 

 

Męski tatuaż na całym tułowiu – mroczne wzory

 

 

Kobiety rzadziej niż mężczyźni decydują się na tatuaż na całym ciele. Kobiety częściej wybierają mniejsze tatuaże, na przykład zajmujące część pleców, ramiona – a także tatuaże, które są ostatnio w modzie, które zawierają słowa czy frazy, cytaty. Męski tatuaż nie zawsze musi być mroczny – jednak to faceci częściej wybierają w swoich tatuażach motyw śmierci. Na tatuażu ze zdjęciu widzimy kilka różnych symboli, które połączone zostały ze sobą w zgraną całość. Tatuaż na całym tułowiu to spory koszt – i spore przedsięwzięcie, nie da się go wykonać przy jednym posiedzeniu w studio tatuażu.

 

 

 

Prosty czarny tatuaż na plecach

Czarne tatuaże z prostymi wzorami wcale nie muszą być nudne. Kiedy spoglądamy na załączone zdjęcie, na pierwszy rzut oka wydaje nam się, że to skomplikowany wzór – a na pewno nie kilka prostych linii. Gdy przyglądamy się bliżej, okazuje się że wzór naprawdę jest całkiem prosty, a jego zrobienie nie wymagało z pewnością tak wiele czasu, jak w przypadku na przykład tatuowania portretów. Proste wzory mogą być równie ciekawe, co wzory wykonywane na przykład na wzór zdjęcia albo obrazu. Muszą być po prostu odpowiednio zaplanowane.

 

Kobiecy tatuaż na plecach – wzory wzdłuż kręgosłupa

Kobiety bardzo chętnie decydują się na tatuaże na plecach, nie tylko dlatego że są one ładne i seksowne, a plecy to spora powierzchnia do kreowania wszelakich wzorków. Również dlatego, że ewentualnie, kiedy jednak się rozmyślimy… kiedy nie będziemy chciały jednak nikomu pokazywać naszego tatuażu, to możemy taki na plecach łatwo przysłonić. Jednak wracając do tatuaży, które podobają nam się na tyle bardzo że każdemu chciałybyśmy je pokazać: kobiety lubią wzory jak na zdjęciu. Proste, przebiegające wzdłuż kręgosłupa, które pięknie podkreślają naszą sylwetkę.

 

Klasyczne czarne tatuaże: ptaki na plecach

Tatuaże kiedyś uważane były jako typowo męskie ozdoby, z czasem zaczęły fundować je sobie także kobiety. Tatuaże mogą być jak najbardziej kobiece – i to niekoniecznie w kolorowych formach, albo przedstawiające serduszka i kwiaty. Tatuaże, które są dobrze dobrane i dopasowane, są bardzo seksowne i dodają nam uroku. Na zdjęciu widzimy kobietę, której wytatuowane na plecach delikatne wzory (ptaki, które mają szeroko rozpostarte skrzydła) dodają wiele seksapilu, tajemniczości i uroku. Wybierając wzory, decydujmy się na takie, które będą dodawać nam wdzięku – a nie po prostu tylko będą.